קים חוגגת 38 אביבים , אינסטגרם

מדיאטת הרעלים ועד שמן הצלוליט: 11 סודות היופי של קים קרדשיאן

חוץ מביבי ונינט, גם מלכת הטראש קים קרדשיאן חוגגת היום יומולדת 38. לכבוד המאורע הנוצץ החלטנו לחלוק עמכן את הטריקים שאימצה עם השנים

  • פורסם ב:
  • 21/10/2018 12:55
  • |

1. טיפול הערפד המדובר

טוב, אז כולנו כבר בוודאי ראינו את קים אדומה, פצועה ומדממת מהדם של עצמה. מדובר בטיפול ערפד שהיא מאמצת מדי זמן מה כדי לחדש את עור הפנים שלה.

2. ריסים

שום מסקרה שבעולם לא תעשה לכן ריסים כמו של קים, כי היא משקיעה בהם קצת יותר, אם זה בהדבקת ריסים מלאכותיים לפני אירוע או צילומים וטיפולים המאריכים ומעגלים.

3. כל יום אימון

נראה לכם שאפשר לתחזק גוף חטוב כמו של קים בלי להתאמן מדי יום? כל יום בשעה 6:00 בבוקר, קימי כבר מוצאת את עצמה במכון של המאמנת שלה, לאימון משקולות עצים ומעצים. 

4. הדיאטה הקטוגנית

ואם כבר דיברנו על גוף חטוב, אז כדי להיראות כמו שהיא נראית, קים אימצה את הדיאטה הקטוגנית, שבה אוכלים המון שומן ואפס פחמימות, אז לחמניות אין לה בתפריט, אבל מחמאה וגבינות שמנות היא לא מפחדת.

5. בלי אלכוהול

קימי לא שותה אלכוהול לטענתה, דבר שבזכותו יש לה עור פנים נקי וחלק. חוץ מזה, שאלכוהול זה פחמימות, וזה אסור מבחינתה.

6. ניקוי רעלים

לפני אירוע, אם היא הגזימה, אחרי חגים, ימי הולדת ושאר אירועי אוכל מוגזמים, קים מבצעת ניקוי רעלים של 10 ימים שבו היא אוכלת רק אוכל נוזלי שכולל מיצים ומרקים. 

7. מני פדי קבוע

אם רוב הנשים עושות מני פדי ביום ההולדת או כשהעור צועק הצילו, קים עושה מני פדי מדי 10 ימים לכל היותר.

8. גבות

מדי 3 שבועות היא מתחזקת את הגבות שלה, צובעת ומורטת.

9. עוד טיפולים שבשגרה

קימי מבצעת טיפולי הלבנת שיניים בקביעות, שיזוף בהתזה, הסרות שיער בלייזר ושאר טיפולי אמפולות לשיער, כך חשפה במגזין אל בשנה שעברה.

10. קונטור

קים היא אלופת הקונטור, וזה בעצם הסוד שלה למראה פנים חטוב ומחוטב, למרות שאחרי שהשילה ממשקלה כל כך הרבה היא לא זקוקה לחיטובים נוספים.

11. השמן שמעיף צלוליט

אחרי הלידות, קים חשפה ששמן הביו אויל עזר לה להשיב את העור למקום, למנוע צלוליט וסימני מתיחה. השמן הזה נמכר גם בארץ בעלות של כ-70 שקלים.