לא דוחים יותר- מפסיקים לעשן ועכשיו, רויטרס

להפסיק לעשן ביום אחד ובקלות

את דידי הררי, ישי לוי, אילה חסון, אלדד זיו, איתן כבל ומורן אטיאס כולם מכירים, אבל לא כולם יודעים שהם, כמו יותר מאלפי ישראלים אחרים, הצליחו להפסיק לעשן ביום אחד

הטיפול נשמע מוזר אבל עם תוצאות אי אפשר להתווכח וגם הסקפטיים ביותר מגלים שזה פשוט עובד. אז מהו הסוד של השיטה הטבעית, המהירה והיעילה של אברהמסון, שמצליחה כבר 35 שנים לגרום לאלפי מעשנים בארץ ובעולם להפסיק לעשן ברגע קסום אחד?

דידי הררי: “זה אמיתי. אני יודע. גם אני הפסקתי לעשן עם אברהמסון… כבר 20 שנה!”

עדן הראל: “כבר ניסיתי הכל  והייתי מאוד סקפטית. הדבר היחיד שעזר לי זה אברהמסון ומאז 12 שנה אני לא מעשנת.”

אהוד אברהמסון, ממציא ומפתח השיטה, מסביר:

השיטה שלנו היא טבעית לחלוטין ומתבססת על ההבנה ההוליסטית כי ארבעת האלמנטים – הגוף, הרוח, הנשמה והמחשבה – הם יחידה אחת הבאה לידי ביטוי בנתיבי האנרגיה המקיפים את גופנו. המערך האנרגטי בגוף מבוטא במרידיאניים ובמרכזי אנרגיה המכונים צ׳קרות, ומהווים רשת תקשורת בלתי נראית המקיפה את הגוף ודרכה ניתן לנטרל את כל אותם הרגלים, זיכרונות, התמכרויות, מחשבות, דחפים ואמונות.


אנחנו משלבים טכניקה מרפואה אלטרנטיבית, בעיקר מרפואה סינית, יחד עם שיטות הוליסטיות מערביות. המפגש מתחיל בסדנה המשחררת את המטופל מחששות, פחדים, תלות רגשית ודעות קדומות. מיד אחריה נכנס המטופל לטיפול אישי פרטני המשלב טכניקות מהרפואה הסינית ועושה שימוש בנקודות לחיצה המשמשות ברפלקסולוגיה, שיאצו וביו אנרגיה. הטיפול מאזן את המערך האנרגטי, מנקה ומוחק את הדפוסים וההרגלים בכל הרמות, כולל במישור הכימי, וכתוצאה מכך מאפשר לתהליך הגמילה לעבור באופן נינוח עם מינימום תסמיני גמילה.

אחת הטעויות הנפוצות בנוגע לשיטה, היא הטענה שמדובר ב”טיפול באבנים”. חשוב לי להבהיר שהטיפול הוא טיפול אנרגטי הוליסטי והוא יכול להתבצע גם בלעדיהם. אבני הקריסטל, שהמטופל אוחז בידיו בזמן הטיפול, הם גבישי קוורץ שמטרתם לדייק את התדר האנרגטי, בדיוק כמו גביש הקוורץ הקיים בכל שעון.

אנחנו רגילים לשמוע מטופלים רבים שיוצאים מהטיפול ומתארים תחושת רוגע, מדברים על “לידה מחדש”, “כאילו לא עישנתי מעולם” , “נעלם לי הדחף לעשן”, ומתארים את החוויה כסוג של “קסם”.

אבל זה לא קסם. זו שיטה מוכחת שעובדת בהצלחה כבר יותר מ- 35 שנים ומאפשרת לכל מי שרוצה להפסיק לעשן או להיגמל מסוכר או אלכוהול, לעשות זאת בקלות יחסית ולעבור לאורח חיים בריא יותר.

זה בדוק!

בכל הבדיקות ההשוואתיות והבלתי תלויות שנערכו בישראל, הוכיחה שיטת אברהמסון את יעילותה עם למעלה מ- 90% הצלחה. גם הסקרים שנערכים שוב ושוב, כולל הסקר האחרון מיולי 2018, מצאו כי אברהמסון הוא המוביל והטוב ביותר בישראל גם בטיפולי גמילה מעישון, גם בטיפולי גמילה מאלכוהול ובסקר דעת קהל שנערך ביולי 2018, גם בטיפולי גמילה מסוכר עם למעלה מ92%. לאורך השנים היו כאן זריקות, וסוגי כדורים, סדנאות ושיחות, פטנטים והבטחות מסוגים שונים ומשונים. היו ונעלמו. היחיד שנשאר כל כך הרבה שנים זה מכון אברהמסון וזה אומר דרשני.

 שימור שיניים

נהנים מהחיים ולא מעשנים (פוטוליה )

 

תמיכה וביטחון לכל הדרך

רוב האנשים נגמלים בטיפול אחד ולא חוזרים לעשן לעולם, אבל כמו בכל תהליך שינוי יש לפעמים כאלו שמרגישים צורך בחיזוק נוסף. אברהמסון מאפשר לכל אחד לקבל טיפולים נוספים חינם למשך שנה ללא תנאים וללא הגבלה. ישנה גם האפשרות לקבל אחריות לכל החיים בתוספת תשלום של 900 ₪ בלבד.

בנוסף לטיפול, מפעילים באבהרמסון מערך תמיכה וליווי אישי שמעצים, מחזק, תומך ומעודד כל מי שעובר את התהליך. מערך זה כולל מאמנות אישיות, דיאטניות, קבוצות תמיכה בפייסבוק עם צוות מומחים, טיפים ומסרונים יומיים, סדנאות שף חינמיות ועוד.

כל מי שהפסיק לעשן ומעוניין לאמץ אורח חיים בריא, מוזמן ליהנות בחינם משירותי מערך הדיאטניות, השף והתזונאיות הקליניות של אברהמסון ולהשתתף בסדנאות תזונה ואורח חיים בריא.

כדי להטמיע את התהליך גם בקרב שאר בני המשפחה, מעניקים באבהרמסון טיפולי גמילה מעישון ללא כל חיוב לבני משפחה מקרבה ראשונה עד גיל 18 ולאלו המשרתים בצה”ל בשירות סדיר.

פרויקט יד ביד כבר חמש שנים שאברהמסון מעניקים טיפולי גמילה מעישון ללא כל חיוב לבני משפחה מקרבה ראשונה עד גיל 18, טיפולי חינם לכל בני המשפחה המשרתים בצה”ל בשירות סדיר ו-50% הנחה לנשים בהיריון.

מורן אטיאס״אני שמחה לשתף אנשים בסיפור ההצלחה שלי. אברהמסון זו הצלת חיים!”

אלדד זיו: “כנגד כל הסיכויים: עישנתי 40 שנה והפסקתי לעשן אחרי טיפול אחד. מודה לאברהמסון כל יום.

ישי לוי: “אין לי מילים… אני לא מבין עד היום איך זה עובד. אברהמסון הציל לי את החיים“.

הצלחה עולמית
השיטה של אברהמסון, הזוכה ליותר מ 90% הצלחה, עשתה לה כנפיים בעולם והחל ביקוש לטיפולי הגמילה גם בארצות אחרות. מערך ההכשרה של אברהמסון, בראשות אהוד אברהמסון, הכשיר מטפלים שעברו תהליך ארוך של התמחות בשיטה, הוסמכו כמטפלים והחלו להעניק טיפולי גמילה מעישון בארצותיהם. כל בעלי הזיכיונות הם בוגרי שיטת אברהמסון שאינם מעשנים ומעוניינים להפיץ את הבשורה ולעזור לאלפי אנשים בעולם להפסיק לעשן. נכון להיום פועלים סניפים של אברהמסון באירופה ובדרום אמריקה ובקרוב ייפתחו 2 סניפים חדשים בארה”ב, בניו-יורק ובלוס אנג’לס , וסניף סיני ראשון בבייג’ין.

ח”כ איתן כבל: "10 שנים לא מעשן אחרי טיפול אחד עם אברהמסון

דודי הולצמן: “אני יכול לספר לכם מה הכסף שלי לא עשה ב-10 שנים האחרונות: לא קנה סיגריות!”

גדעון רייכר: “כבר 30 שנה ממליץ על אברהמסון, את מיטב חברי שלחתי לשם וזה הצליח.”

עדיין מעשנים?

אברהמסון מציע לכם דרך קלה ומהירה להפסיק את ההרגל המגונה הזה, שפוגע לכם גם בבריאות וגם בכיס, ולעבור לחיים בריאים יותר לכם, למשפחה שלכם ולסביבה שלכם. למכון אברהמסון סניפים בפריסה ארצית: תל אביב, חיפה, ירושלים ראשון לציון, עין ורד, באר שבע ואילת.

גילוי נאות: אני עמיחי לבנון, כותב הכתבה. אני לא מעשן אך במסגרת הכנת הכתבה לאברהמסון שוחחתי עם אנשים שעברו את הטיפול ונגמלו מעישון  וכל כך התרשמתי שהחלטתי להצטרף בעצמי לתוכנית גמילה מסוכר של אברהמסון. עברתי את טיפול הגמילה, השתתפתי בסדנת שף לכלים וטיפים לאורח חיים בריא וקיבלתי שירות תמיכה וליווי מהדיאטנית. מרגע סיום הטיפול הפסקתי לצרוך סוכרים ובצקים, עברתי לאורח החיים המומלץ על ידי אברהמסון ותוך חודש השלתי 5 ק”ג ממשקלי ללא תחושת רעב וללא דחף למתוקים ומאפים.

.