אתגר הקלוריות, אינסטגרם

הטרנד ההזוי שיהרוס לכם את הדיאטה: אתגר הקלוריות

אחרי אתגרי הדיאטות למיניהם, מגיעים האתגרים ההפוכים בהם אנשים מפטמים את עצמם בטירוף ומתעדים את זה תוך כדי. אל תנסו את זה בבית

  • פורסם ב:
  • 14/10/2018 10:37
  • |

דמיינו לכם סיטואציה בה מותר לאכול הכל מכל. בורגרים, פיצות, עוגות, עוגיות, גלידות, מטוגנים, מעובדים, בורקסים, סופגניות וכל מה שעולה על דעתכם. נשמע מגרה? אז זהו שלא. הכירו את האנשים שהשאירו את הדיאטה מאחור לפחות לימים מסוימים, והחליטו לאתגר את עצמם בפיטום עצמי, כשהתוצאה היא בדרך כלל - מחסור בחמצן, חוסר תנועה, עייפות ובחילה, אל תנסו את זה בבית.

אז מדובר בטרנד שמשום מה מגיע דווקא מתחום הפיטנס, באנשים שחיים בריא בדרך כלל בסך הכל, ספורטאים שמנהלים אורח חיים הגיוני שכולל תפריט בריא וספורט, אך בסופי שבוע נהנים מצ'יטים מוגזמים בהם מותר להם לאכול ה-כל. אותם אנשים לקחו את הצ'יט שלהם צעד אחד קדימה, והפכו אותו לאתגר של 10,0000 קלוריות ועד 20,000 קלוריות ביום. בארה"ב מדובר בטרנד שתופס תאוצה, שבו מאמנים ומתאמנים מעלים לערוץ היו טיוב שלהם מה בדיוק הם אוכלים ביום שכזה, איך הם מרגישים ומספרים על התחושות, ובכן, זה לא ממש מגרה, לא ממש בריא, ולא מומלץ למי שרוצה לשמור על המשקל שלו. ובכל זאת, צפו בכמה אנשים שהחליטו לבצע את האתגר הקיצוני:

1. אריק יאכל הכל כדי לשיג עוד צפיות. מאתגר את עצמו ב-20,000 קלוריות ביום: וזה כולל המון ג'אנק, ולא מעט כסף בדרך. 

2. גם אצלנו - ניקו פיט החליט לעשות אתגר של 15,000 קלוריות ביום, והוא אוכל וסובל, מבטיח שלא יעשה את זה שוב. "זה הדבר הכי קשה שעשיתי בחיים שלי. אני עושה את זה כי אני אוהב לעשות דברים מטופשים".

3. ויש גם כזה שמכין את הג'אנק שלו בעצמו. מהמשקיעים שראינו.