לפני ואחרי המהפך , פרטי

מור ירדה 25 קילוגרמים בזכות הדבר הפשוט הזה

תחליטו שהגיע הזמן ותמצאו לכם סביבה תומכת, טוענת מור, שהשילה 25 קילוגרמים ממשקלה בעזרת תזונה נכונה והרבה ספורט. השראה

  • פורסם ב:
  • 11/10/2018 11:19
  • |

מי אני? מור גולדנברג , בת 25, מנהלת צוות מכירות בחברת אינדיגו

משקל לפני:  95

משקל אחרי: 70 

 לפני ואחרי

לפני ואחרי (פרטי )

 

איך ירדתי במשקל: "בעזרת שינוי אורח חיים, תוכנית אכילה מפורטת והמון פעילות גופנית שבנתה לי תזונאית סטודיו C רונית וינשטיין. נוכחתי לדעת שרק עם אכילה מבוקרת ומדודה מגיעים לתוצאות. הייתי כותבת בדיוק מה אכלתי בכל יום ופעם בשבוע היינו מנתחות את זה יחד כדי להגיע לתוצאות טובות יותר. חשוב לזכור שאם מרגישים רעב תמידי וחשק למתוק, יהיה קשה להמשיך לשמור על המשקל לאורך זמן. בכל יום הייתי נכנסת לשיעור אחר ואימנתי את הגוף לשרוף קלוריות גם במנוחה". 

 
החלק הכי קשה: "ללא ספק, לוותר על מאכלים מתוקים שאני מאוד אוהבת. הוצאתי מהבית את כל העוגות, המאפים והשוקולד כדי שלא אתפתה לפתוח את המקרר ברגעים קשים. כשהייתי יוצאת לאירועים או מסעדות החזקתי את עצמי כדי לא להזמין קינוחים מפתים". 

הכי עזר לי: "היתה לי מטרה קבועה: להגיע לשקילה השבועית ולראות ירידה במשקל. גם הקטנה ביותר. צריך מכלול שלם של דברים על מנת להצליח. חלק גדול ועיקרי היה הרצון להיראות ולהרגיש רזה. בנוסף, היו את החברים והמשפחה שתמכו ועזרו לאורך כל הדרך, וכמובן רונית שנתנה לי המון מוטיבציה". 

התפריט שלי פעם: "הייתי אוכלת המון בחוץ, בעיקר פאסט פוד עתיר בשומן וקלוריות. וכן, גם בלילה". 

התפריט שלי היום: "עשיר בירקות וחלבונים. אחד הדברים שאני הכי אוהבת לשלב וממליצה הוא לחם טחינה, תחליף מצוין וקליל ללחם לבן. אני נמנעת מלאכול בלילה והארוחה האחרונה שלי היא בשעה 19:30 בערב. אני מודה שאני מרשה לעצמי לחטוא מעט ולאכול מתוק, אבל  זה מתון ומבוקר מאוד".

לפני ואחרי המהפך

לפני ואחרי המהפך (פרטי )

 

הספורט שלי: "שיעורי עיצוב וחיטוב, זומבה, אימון לטיני ופילאטיס. אני אוהבת להזיע ולמתוח את סף הסיבולת שלי".  

המטרה הבאה: "אני אשמח להמשיך לרדת עוד קצת במשקל, אבל יותר חשוב לי לשמור על מה שכבר הורדתי ולנהל אורח חיים בריא ומאוזן. אני יודעת שזאת המלחמה העיקרית שלי". 

5 הטיפים שלי על מנת להצליח:  

1. תחליטי שהגיע הזמן: זה הבסיס הראשוני למהפך. בלי כוח רצון אי אפשר לוותר על קוביית שוקולד אחת. 

2. תמצאי ספורט שעושה לך את זה: אני לא חסידה גדולה של ספורט, אבל אם אני מצאתי אימון שגורם לי הנאה - אז כל אחד יכול למצוא. אני אוהבת לרקוד ושאני נכנסת לשיעורי זומבה וריקוד לטיני, אני מרגישה שאני במסיבה ולא באימון. 

3. בני לך סביבה תומכת: לא הייתי מגיעה לתוצאות טובות בלי התמיכה של המשפחה והחברים. הם החמיאו שירדתי במשקל וידעו להרים אותי כשהגוף היה נעצר והמשקל היה נתקע. הייתי חייבת להוכיח להם שאני רצינית והולכת עד הסוף. 

4. גווני את התפריט: לשמור על תפריט קבוע זה משעמם מאוד. לשמחתי, גיליתי שיש מספיק מזונות שנחשבים בריאים ויכולים להשתלב מצוין בתפריט היומי. הייתי מחפשת מתכונים מיוחדים ומחליפה את הרכיבים למזונות דיאטטיים. 

5. קבלי את עצמך ויהי מה: זה קל רק על הנייר. לא היו לי הרבה סיבות לאהוב את עצמי, אבל ככל שעבר הזמן למדתי על עצמי המון דברים. גם אם אני שמנה, אני יפה ואחרי שארזה - אהיה יותר שלמה. לשמחתי, זה הצליח ובאמת הפכתי לאדם שלם יותר.