לא תאמינו איך הוא נראה היום, יו טיוב

השיל 100 קילוגרמים ממשקלו בגלל סקס. לא תאמינו איך הוא נראה

סטיבן השיל כמחצית ממשקלו לאחר שהמשקל פגע לו בחיי המין עד שהתגרש. ככה הוא נראה היום מינוס 100 קילוגרמים. איך הוא עשה את זה?

מכירים את זה ש-2-4 הקילוגרמים של החגים יושבים עליכם ומסרבים לרדת? דמיינו איך זה מרגיש כשיש 100 קילוגרמים עודפים. סטיבן רינגו מטנסי, ארה"ב, הגיע למשקל שיא של 190 קילוגרמים. הבריאות שלו נפגעה, חיי המין שלו נפגעו, והנישואים שלו הגיעו לקיצם בגלל המשקל העודף שלו.

 בשיא משקלו 190 קילגרמים

בשיא משקלו 190 קילגרמים (אינסטגרם )

 

סטיבן, מהנדס תוכנה בן 38, פיתח תאבון גדול לג'אנק פוד, עד שהחיבה לצ'יפס הפכה להרסנית לחייו. בשנת 2016, נישואיו הגיעו לקיצם, לטענתו בגלל עודף המשקל שלו שכלל בעיות בביטחון העצמי, היעדר קירבה פיזית, היעדר יחסי מין ודיכאון.

"המשקל שלי הביא את האינטימיות בחיי להתדרדרות ובכך גם לגירושים שלי", סיפר בימים האחרונים לעיתונות, "הייתי בעל טוב יותר אם הייתי יכול להחזיר את הגלגל אחורה עכשיו. המשקל העודף שלי גרם לכל כך הרבה בעיות, ההתלבשות שלי בבוקר הייתה קשה, בקושי הצלחתי לגרוב גרביים. יצאתי עם אשתי לשעבר לחופשה בניו יורק לפני מספר שנים ומשקלי ממש הפריע לטיול. היה לי קשה ללכת או לשבת על ספסל ברחוב. זה היה נורא קשה".

ככה הוא נראה מינוס 100 קילו

ככה הוא נראה מינוס 100 קילו (צילום מסך )

 

סטיבן הודה שהחולשה שלא ללא ספק הייתה הג'אנק פוד. "מעולם לא הכנתי לעצמי ארוחות ובדרך כלל קניתי לעצמי מזון מהיר. הייתי נוסע למקדנלדס לארוחת צהרים ומזמין ארוחה משפחתית של ביג מק שכללה 2 ביג מק, 2 צ'יפס ענק ו-2 כוסות משקה קל. חוץ מזה היו גם נקניקים. אחרי שסיימתי את הארוחה הזו הייתי מרגיש כל כך רע עם עצמי". באוקטובר 2016, לאחר שהתגרש, החליט רינגו שהוא מנסה לרדת במשקל, הוא חזר לחדר כושר, ועשה את דיאטת הצום לסירוגין,, כלומר: אכל רק בין השעה 5 ל-9.

"הירידה במשקל פשוט שינתה את חיי", מספר רינגו. "מהדברים הקטנים ביותר כמו לגרוב גרביים או להתלבש. אני עדיין לא מוכן לצאת לדייטים שוב, אבל אני מניח שכשיגיע הזמן אני אהיה בן זוג הרבה יותר טוב".