המורה ליוגה ששותה את השתן של עצמה, אינסטגרם

שותה את השתן שלה בכל בוקר

יש כאלו ששותים קפה בבוקר, ויש כאלו שפותחים את היום בשתיית מנת שתן כדי להתעורר על רגל ימין. קיילי אוקלי מעדיפה לשתות את השתן שלה כדי לחזק את מערכת החיסון שלה

  • פורסם ב:
  • 26/09/2018 09:59
  • |

שתיית שתן נפוצה בקרב יוגיסטים, המאמינים שמדובר במשקה על לבריאות ואריכות ימים. כעת חשפה קיילי אוקלי, מורה ליוגה בת 33 מקנט, שהיא שותה את השתן שלה בכל בוקר כדי לחזק לעצמה את מערכת החיסון. בנוסף, טוענת היוגיסטית, שמאז ששותה את השתן של עצמה, העור שלה נראה יותר טוב, היא חזקה יותר ועירנית.

כשהייתה בת 15, פיתחה קיילי מחלה אוטואימונית בשם האשימוטו, שגרמה לתת פעילות בלוטת התריס. שנתיים לאחר מכן, נאמר לה שהיא סובלת העייפות כרונית ופיברומיאלגיה, מה שגורם לכאבים בכל הגוף, ואפילו המשימות הקטנות ביותר הפכו לסיוט עבורה. קיילי טוענת שהשתן עזר לה לחזק את מערכת החיסון ולהבריא אותה בצורה ממש מיידית.

מנת שתן בכל בוקר

מנת שתן בכל בוקר (פייסבוק )

 

"השתן לא יכול להזיק לנו. אני רואה את זה כתרופה. אנחנו לא חושבים פעמיים לפני שאנחנו נוטלים תרופה שאנחנו קונים מהמדף, למרות כל התופעוות לוואי. לשתן אין תופעות לוואי". אמרה והוסיפה: "הייתי חולה הרבה זמן ובבת אחת החיים שלי השתנו לטובה".

כשמישהו סביבי היה חולה, מיד הייתי נדבקת", שיתפה. עד שלפני שנתיים נחשפה קיילי לתחום הרפואה הטבעית ולשתיית שתן, שעזרה לאנשים רבים והחליטה לנסות גם. 

השתן שלנו מורכב מ-95% מים ו-5% חומרים מזינים כולל סידן וברזל. אוהדי אורותרפיה, הכוללים בין היתר את מדונה, מאמינים ששתיית שתן ממש יכולה לשפר את הבריאות באורח פלא, לחזק את הגוף ולטפל בעור. "אנחנו חיים בעידן שבו כל כך הרבה רעלים, אז אם יש לכם בעיות בריאותיות, כדי שתנסו את זה, זה בחינם".

המורה ליוגה ששותה את השתן של עצמה

המורה ליוגה ששותה את השתן של עצמה (אינסטגרם )