החתונה של יארה פראני, אינסטגרם

קרקס של ממש: החתונה המטורפת של קיארה פראני

בלוגרית האופנה הכי מצליחה בעולם קיארה פראני, נישאה לזמר המפורסם פדז ביומיים של קרקס חתונה מלא שמלות נוצצות ומפתיעות

  • פורסם ב:
  • 02/09/2018 10:04
  • |

יש אינספור בלוגריות אופנה מסביב לעולם, אבל יש רק אחת עם סטייל מושלם ולוק מהאגדות כמו קיארה פראני ובואו נודה בזה כי מספר העוקבים (14 מליון) מדבר בפני עצמו. פראני, שקיבלה את האחת מהצעות הנישואים המרגשות שראינו , נאלצה לדחות את החתונתה לאחר לידת בנה, אך זה לא מנע ממנה לערוך את הפסטיבל הפשיניסטי מהגדולים שהיו לנו. האמא האופנתית נישאה לבחיר ליבה פדז, זמר איטלקי מצליח בנוטו, סיציליה, באחוזה מושלמת מהמאה ה-18.

פסטיבל החתונה התפרסה על יומיים, כאשר ביום הראשון נערכה ארוחה מפוארת ונוצצת לכבוד הזוג, כשהיא לובשת שמלה מנצנצת של פראדה, שעוצבה במיוחד עבורה ומתאימה לאופי הגלאם מצד אחר ומעט רוקסיטי מצד שני. 

 החתונה של יארה פראני

השמלה של פראדה לסעודה לפני החתונה (אינסטגרם )

 
 

Ti amo

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

שמלת החתונה שלה, כלומר, שמלת החופה עוצבה במיוחד עבורה על ידי אחד מהמותגים האהובים עליה - דיור, שמלת כלה קלאסית עם חלק עליון תחרה, שהזכירה לנו מעט את שמלתה המפורסמת של קייט מידלטון, רק משודרגת ונאצילית יותר. שיערה היה מרושל והאיפור קליל, והיא נראתה כמו נסיכה מהאגדות.

 

Yes I do, forever

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

השמלה השניה, גם היא עוצבה על ידי כריסטיאן דיור יחד עם פראני, והיא משלבת את הלוגו עם העין של הפשניסטה וגם ציטוטים משיריו של פדז. ללא ספק, הכי מקורית שראינו עד כה. השושבינות לבשו ורוד ונראו סתמיות למדי ביחד לנסיכה של פסטיבל החתונה הזה.

 

Just married

A post shared by Francesca Ferragni (@fraferragni) on