מוצאים פתרון לנשירת שיער, יחצ

סובלת מנשירה? כל הפתרונות בכתבה הבאה

הריון, לידה, נזקי השמש, גיל ועוד גורמים לנשירת שיער מה אפשר וחייבים לעשות?

כיום אנו חיים במדינה עם איכות סביבה שסובלת מרעלים בכל מקום, בין אם באוויר, במים ואפילו באוכל, סיכוי סביר בהחלט שתחשפו למצב שבו השיער שלך מתחיל בנשירה קצת יותר רבה מהרגיל. אנו ממליצים בשלב ראשוני להיוועץ עם רופא מומחה, אשר באמצעות בדיקת דם רגילה יאבחן איזה ויטמינים חסרים לך בגוף וכך תוכלי לחזק את מערכת ההגנה הטבעית ולהילחם בתופעת הנשירה.

במקרים אחרים, יש מצב שתלכי קודם כל אל מעצב השיער שלך ותבקשי ממנו תוספות לשיער, הטיפ שלנו למעצבים במקרים שכאלה: במידה ולאחר שתמשכו בשיער האישה ויישארו לכם יותר מחמש שערות בכל יד – תפסיקו את מה שאתם עושים! כל צעד לא נכון מרגע זה יכול רק להזיק לשיער הלקוחה שלכם!

בישראל מעצבי שיער רבים, אך אחוז גבוה מהם אינו מתמחה בתחום תוספות השיער, במידה ומעצב השיער אינו מתמחה בתוספות השיער – ייתכן שהתוצאה שתתקבל לא תהיה טובה, יש חשיבות רבה לאבחון של המשקל או כמות השיער שתוכנן להלחים, באיזה פולימר הדבקה מתאים להשתמש, גודל החיבור שיש לעשות בין התוספות לשיער ועוד פרטים טכניים נוספים שמי שלא מתעסק איתו ביום-יום יכול לגרום לסיוט מתמשך ללקוחות שלו.


לכן חשוב מאוד לשים לב כאשר בוחרים עסק לתוספות שיער, הלקוחות לא תמיד יודעות מה הן צריכות, לכן אנחנו יותר מממליצים להגיע פיזית אל בית העסק שמתמחה בתחום, לחפש עליו מידע ברשת האינטרנט – ממש כמו שעושים לפני שבוחרים כל עסק אחר בתחומים אחרים, כמו כן, חשוב לבקש לשוחח עם לקוחות עבר ולקבל מהן משוב על העסק. כפי שכבר אמרנו, ישנם אלפי מעצבי שיער מדהימים בארץ אבל לא כולם יודעים להתעסק עם תוספות שיער לסוגיהן.

אנו שבים ומדגישים, במידה שישנה נשירה מסיבית יש לפנות קודם כל לרופא אשר אחרי בדיקת דם בסיסית יידע לומר לנו במה מדובר.


אנחנו רואים נשים שמגיעות במצב של ייאוש מתקדם ואנחנו פשוט לא מתעסקים עם השיער שלהם אלא לאחר שהן היו אצל רופא ונבדקו, במידה והנשירה אינה כל כך מסיבית או קריטית, ניתן לעשות תוספות בחפץ לב ובשמחה.

רוצה לקבל פרטים נוספים ולקבוע תור בדניאל סנטר? את מוזמנת להציץ ולהתרשם מהאתר שלהם>>> https://danielcenter.co.il

או בקרי בדף הפייסבוק וקבלי עידכונים ומידע על מבצעים מיוחדים>>> https://www.facebook.com/Danielcenter.il/

תגיות: דניאל סנטר, Daniel Center, תוספות שיער מומלצות בחיפה, תוספות שיער בחיפה, תוספות שיער, ,הארכות שיער ,הארכות שיער בחיפה, דניאל סנטר תוספות שיער, דניאל סנטר המרכז הישראלי להחלקות משי, הארכות שיער ואיפור קבוע, תוספות שיער מומלצות, שיער דליל, התקרחות.