ליבר בלילתי, אינסטגרם

האיט גירל הכי רותחת בתעשייה מעצבת שני דגמים ועושה רעש ברשת

ליבר בלילתי, אחת מהאיט גירלס המדוברות של העונה החליטה שהיא הולכת בדרכי אמה ומעצבת שני דגמים. מה היא מתכננת בהמשך וכמה יעלו לכן השמלות? תתחילו לחסוך!

בגיל 22, ליבר בלילתי היא כבר שם נחשק בתעשיית הבידור, עם רזומה של תכנית ריאליטי, התואר איט גירל ואמא שכל מעצבת אופנה מתחילה הייתה חולמת להיוולד לה - מעצבת שמלות הכלה והערב ברטה.

עם 63 אלף עוקבים, קהל מעריצים שרק מחכים לראות אותה מתלבשת, וכמובן עם הידע של אימוש, ליבר מתחילה לממש את הכישרון ומתחילה לעצב בעצמה. היא פתחה אתר בשם 'לה פי דו' - הבת של בצרפתית, נחשו למה? "אמא שלי היא חלק בלתי נפרד ממני ומהיצירה שלי (גם במותג היא נתנה את הידע והתמיכה שלה). כל חיי הייתי הבת של וזה הזמן שלי לומר לכולם שכן, אני הבת של", עונה ליבר לעוקבים בסטורי שלה. "אני מי שאני בזכותה ואני אוהבת את התואר הזה ומחבקת אותו, כי אין גאווה גדולה מלהיות הבת שלה".

 

I see through you, Honey - Link in my bio. @lfillede #lfillede

A post shared by Libar Balilti (@libarbalilti) on

האם זה מותג אישי שלך?

"את המותג התחלתי להקים יחד עם אחי הגדול מאור, לפני יותר מחצי שנה. מאז, עבדנו על כל פרט ופרט שאתם רואים", מסבירה. "כל אחד במחלקה שלו ובתחום האחריות שלו. העבודה היא אינסופית אבל לראות את הבייבי שלנו מושק שווה הכל".

כרגע יש באתר רק שתי שמלות למכירה ויש לציין שלא זולות במיוחד. "המותג הוא מותג בוטיק ויוקרה. טווחי המחירים מאוד משתנים בהתאם לכמות וסוג החומרים שהשתמשתי בהם כדי לייצר את הפיס. הרצון שלי להנגיש אליכם את המותג הוא ענק אבל השמלות הן ייחודיות ומושקעות".

מה אמא שלך אמרה על הקולקציה?

"ברטה הייתה חלק מיצירת הקולקציה וליוותה אותי בכל חלק מיצירותיה, היא מאוד גאה".

 

I’ll just say it- THIS OUTFIT IS MADE FOR BIRTHDAYS #sparklesparklesparkle

A post shared by Libar Balilti (@libarbalilti) on

כמה זמן לוקח לך לתכנן את העיצוב?

"המון המון המון זמן. בחירת הבדים (שזהו ההליך ההתחלתי), לוקח המון זמן, כי רציתי לייצר סיפור. לאחר מכן שילובי הבדים ואז יצירת הפיסים והדאגה שכל פיס יהיה מושלם. הגעתי ממקום שלא מתפשר על שלמות".

טווח מידות: 36-42, מחירים: 2,626-3,254

 

SÚMMER DAYS of 2018

A post shared by Libar Balilti (@libarbalilti) on

כמה מהעיצובים הבולטים של ברטה

 

New evening line coming soon. #BERTA #bts

A post shared by BERTA (@berta) on

 

Beauty in @musebyberta #MuseBride @christiwedding pic by @dzha_mal

A post shared by BERTA (@berta) on

 

#BERTA Evolution.

A post shared by BERTA (@berta) on