מיילי סיירוס חושפת שחי , אינסטגרם

הזריקה שמפסיקה את הזיעה: דודי יצא לנסות וחזר עם מסקנה

שלחנו את דודי טל לבדוק האם בוטוקס עשוי לגרום לו להזיע פחות. מה מרגישים, כמה זה עולה והאם זה באמת עובד?

  • פורסם ב:
  • 19/08/2018 11:18
  • |

שישי, שעות הבוקר המוקדמות אני מגיע למרפאה של דר'  איתן ברמן, כהפעם על הפרק - הזרקת בוטוקס לבלוטות הזיעה בבית השחי, דבר שאמור למעשה לעצור את בלוטות הזיעה ולמנוע הזעה מוגברת.

 דר' ברמן מחכה לי, ומתחיל להסביר על התהליך הקצר, הבוטוקס שמוזרק לאזור השחי עמיד כמעט לשנה, הוא למעשה משתק את בלוטות הזיעה ומונע את כתמי הזיעה האימתניים. התהליך עצמו הוא קצר מאוד וכולל מספר זריקות לנקודות מסוימות בבית השחי שאמורות לעצור את התהליך.

 דודי טל מנסה להיפטר מהזיעה

דודי טל מנסה להיפטר מהזיעה(פרטי)

 

כשאני תוהה איך אותו בוטוקס שמוזרק לפנים ומחזיק מקסימום 4 חודשים מחזיק הרבה יותר בבית השחי, דר' ברמן מסביר שמכיוון שמדובר באזור שבו אין מימיקות, החומר משפיע לאורך זמן רב יותר. 

הטיפול הפעם הוא באמצעות מזרק אוטומטי שנקרא ג'ובה פן: טכנולוגיה שוויצרית, המיובאת על ידי חברת סלע מדיקל. הרופא מכייל את המזרק לכמות המדויקת שתוזרק לי. המחט המחוברת אליה דקה וקטנה ומבטיחה שהטיפול יהיה כמעט ללא כאבים ותופעות לוואי ,אבל מה שיותר חשוב, הרופא שמזריק את החומר יכול לשלוט על הכמות המוזרקת לכל אזור בצורה מדויקת אחרי כ-6 דקות והרבה חיוכים אנחנו מסיימים את הטיפול, ההבטחה: תוך 5 ימים החומר ישפיע באופן מלא ולמעשה יפתור לחלוטין את בעיית עיגולי הזיעה.

התוצאות: אחרי יומיים השינוי כבר מורגש, הזיעה המוגברת ממנה סבלתי במהלך מנוחה כמעט ונעלמה, כתמי הזיעה על הבגדים נעלמו ועכשיו צריך רק לבחון את התוצאה לאורך זמן ולראות אם הבטחות המוצר לשמירה של המצב לשנה הן נכונות.

למי זה מתאים: למי שבאמת סובל מהזעה מוגברת בבית השחי, והמצב מפריע לו.

מחיר : 3000 שקלים.