לפני ואחרי: מטורף!, אינסטגרם

"כך הגוף שלי הפך למכונת שריפת שומן תוך חצי שנה"

חתונה, ילד, עסק וכרס: כך הפך האב הצעיר בן ה-30 מכרסתן לחתיך לוהט תוך חצי שנה בלבד

  • פורסם ב:
  • 13/08/2018 16:29
  • |

אין ספק שאחרי שהם מחליפים טבעות ואומרים כן, גברים רבים משחררים קצת את הרסן כשהטייטל משתנה לנשוי, ולעיתים הבטן גדלה גם שהעובר בכלל גדל ברחם האישה, אבל ההזדהות עושה את שלה. העסק המלחיץ עלול לגרום לגברים רבים לאכול הרבה ג'אנק על הדרך והופ - בגיל 30 הם מוצאים את עצמם כבר כרסתנים ועצלנים. זה מה שקרה לשיאון מונטי, עד שהוא החליט שדי - הגיע הזמן לשינוי. 

 לפני ואחרי: מטורף!

לפני ואחרי: מטורף!(אינסטגרם )

 

למרות שהוא בעל חדר כושר, לאחר הולדת בנו, הבין שיאון שהוא טיפח את הכרס שלו הרבה יותר מאת הקוביות שלו בבטן, והוא החל להרגיש נבוך להראות את כרסו בין המכשירים והמתאמנים. "לא רציתי להיות אבא שמן" טען. "הסתכלתי במראה והבנתי שאם אני רוצה לגדל את הבן שלי, אני צריך להיות אבא בריא. הייתי נבוך שזה קרה לי, הייתי ידוע בתור בחור חטוב".

האב הנחוש החל להתאמן בקביעות מדי יום, אימונים הכוללים טיולים ארוכים עם העגלה בהליכות וריצות, אימוני משקולות וספרינטים 6 ימים בשבוע. בנוסף, עבר לתזונה בריאה ונטולת ג'אנק. כיום הוא מרגיש אב הרבה יותר טוב ומשתתף בתחרויות לפיתוח גוף, מעורר השראה בקרב אבות אחרים.

"ידעתי שאני חייב לשלב את טדי בכושר שלי, כך אוכל לבלות איתו יותר. רציתי לראות אותו צוחק בזמן שאני רץ במעלה הגבעות. לא רציתי לפספס את זמן המשפחה שלי בגלל האימונים. מעולם לא הייתי מאושר יותר ממה שאני עכשיו. אני אוהב להיות אבא ומרוצה מהגוף שלי". 

שיאון טוען שהסוד שלו, הוא להפסיק לאכול בשעה 18, אז הוא נכנס לצום של 18 שעות, דבר שלטענתו גורם לגופו להיות מכונה ששורפת שומן. 

5 טיפים של שיאון שיעזרו לכם להצליח לעבור מהפך דומה:

1. התחילו לבשל לעצמכם, הימנעו מארוחות בחוץ ואכלו ארוחות מסודרות.

2 התאמנו מדי יום, השאירו יום אחד למנוחה.

3. שלבו את הפעילות הגופנית עם הלוז שלכם. אם יש לכם ילדים, התאמנו יחד איתם. ככה תרוויחו גם זמן משפחה.

4. שלבו אימוני משקולות ואימוני אירובי. אל תפסחו על אף אחד מהם.

5. הפסיקו לאכול לאחר 18 בערב כדי לגרום לגוף לשרוף יותר שומן

התוכן בכתבה אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי