מעכשיו אפשר גם בזריקה, אינסטגרם

מהפכני: הגדלת חזה בזריקה: כמה זה עולה?

מסתבר שהיום לא חייבים להשתיל, אפשר גם להזריק את השומן שלך מהגוף כך שאת מקבלת 2 הליכים באחד: שאיבת שומן והגדלת חזה. לכל הפרטים

  • פורסם ב:
  • 12/08/2018 11:22
  • |

על אף ששיטת הזרקת שומן עצמי למילוי נפחים ועיצוב הגוף אינה חדשה, הרי שהגדלת שדיים באמצעות שומן עצמי, החלה לצבור תאוצה בישראל רק לאחרונה, שכן השיטה מחייבת ניסיון עשיר, והתמקדות משמעותית בהליך. במקרים רבים משמשת טכניקת הזרקת שומן לשדיים חלופה לשתלים המסורתיים, כאשר היא מציעה יתרונות רבים על פניהם.  

מאז 2006, ניתוח הגדלת שדיים הוא ההליך הפופולרי ביותר שנה אחר שנה. מעל 290,000 מטופלים (רק בארה"ב) בוחרים לשפר את החזה באמצעות ניתוח,  נכון לשנת 2017. על פי נתונים סטטיסטיים אחרונים של האגודה האמריקנית של מנתחים פלסטיים (ASPS) נראית עלייה בפופולריות של הזרקת השומן. רק בשנתיים האחרונות קיימת עלייה של 72% בהגדלת החזה באמצעות הזרקת שומן עצמי.

הרעיון של לקיחת שומן מאזור שבו יש יותר, ולהשתמש בו כדי להגדיל את החזה הוא ללא ספק חלומה של כל אישה. העברת שומן יכולה להיות אופציה טובה עבור נשים הרוצות מראה טבעי.

למי מתאימה הזרקת שומן עצמי לעיצוב שדיים? מועמדות אידיאליות להגדלת החזה על ידי הזרקת שומן עצמי הן נשים המתעניינות בעלייה מתונה בעלת מראה טבעי של השד. בנוסף, נשים שיש להן שומן הולם באזורים הנתרמים להזרקה – על פי רוב יילקח השומן מאזור הירכיים  המותניים או הבטן.  בריאות ואחוז שומן בגוף הם פרמטרים מאוד חשובים להזרקת שומן עצמי. כלומר, מטופלת שיש לה כמות מספקת של שומן על מנת לייצר את המראה האידיאלי היא מועמדת טובה וייתכן שלא יהיה צורך יותר מהליך אחד של בטיפול בעיצוב החזה.

מהם היתרונות של הזרקת שומן עצמי בהגדלת חזה?

"טיפול הזרקת שומן עצמי לצורך הגדלת שדיים, הוא טיפול המאפשר חלופה להגדלה באמצעות שתלים, ועמו יתרונות נוספים  כמו: שיפור איכות העור והאלסטיות שלו (מעבר להענקת הנפח המתקבלת)", מסביר ד"ר אברי רווה, מומחה בכירורגיה פלסטית, אשר התמחה בשיטת הזרקת שומן להגדלת שדיים. "הימנעות מתופעת הלוואי השכיחה בהגדלות,  כגון התכווצות קופסית ועיוות השד, מראה טבעי עם שומן הנלקח מהגוף עצמו, שתי פעולות בניתוח אחד ותוצאות הטיפול הן לכל החיים – בניגוד לשתלים שיש להחליפם כל עשור".

 יעבוד גם בשחור

השמועות אומרות שגם קימי מעבירה שומן(אינסטגרם )

 

בניתוח הגדלת חזה על ידי שתלי סיליקון זמן ההחלמה נע בין מספר ימים בהם עלולים להופיע כאבים חזקים. ימים בודדים אחרי הטיפול, יש הפחתה בכאבים. ד"ר רווה מוסיף: "הזרקת שומן עצמי שונה משתלי סילקון בגלל שהליך להגדלת השד על ידי זריקות שומן הוא הרבה פחות פולשני, ולכן זמן ההתאוששות הוא הרבה יותר מהיר והחזרה הביתה היא באותו היום".

מהם החסרונות?

בעת הזרקת השומן, קשה לנבא כמה אחוזים ייספגו בסוף התהליך, ורק בתום  3 עד 6 חודשים ניתן לקבל את התוצאה הסופית.

כמה עולה: כ-28 אלף שקלים

איפה ניתן לעשות: ד"ר שפלן או ד"ר רווה

בשורה התחתונה: אם את מעוניינת להגדיל את החזה על הדרך להיפטר מהשומן, זו יכולה להיות אופציה טובה וגם לזכות במראה טבעי יותר. החיסרון העיקרי - לא מתאים לכולן, אין לדעת איך תראה התוצאה ומדובר בהליך לא זול.