קים, אינסטגרם קים קרדשיאן

לראשונה בישראל: מרכז טיפולי שמשלב ניתוחי חזה ויישורי שיניים

מרכז רפואי ענק נפתח בטיילת הרברט סמואל ומציע שלל רחב של טיפולים במקום אחד: מהרמות והגדלות חזה ועד יישורי שיניים, פילינג, בוטוקסים והרמות עפעפיים

אם עד היום נשים רבות עלו על מטוס כדי להתנתח, היום יש לנו יותר ויותר אופציות להתנתח בארץ, אך כעת ניתן לעבור כמעט את כל הניתוחים במקום אחד ענק המשתרע על 500 מ"ר במרכז תל אביב. 

אם תסתכלו על אליסה קוסוי, 48, ילידת ברזיל, מנכ"ל ושותפה מייסדת, בחיים לא תאמינו שהיא נושקת ל-50. אתם תראו אישה צעירה, יפה ומטופחת כאילו שהרגע יצאה ממגזין מכף רגל ועד ראש. אין לה קמט אחד מיותר, השיניים שלה ישרות כמו פלס, כל שיערה במקום וכל נקבובית מתוקתקת. וזה החזון של המקום שלה לפי ראות עיניה, שכל אישה תראה מליון דולר מכף רגל ועד ראש מבלי להיראות כמו בובת פלסטיק. "זאת החכמה", טוענת אליסה. "שזה לא ייראה כאילו שעשית משהו".

קוסוי עלתה לארץ בזמן מלחמת המפרץ הראשונה, ממניעים ציוניים והשתלבה כמתנדבת בקיבוץ. לאחר מספר שנים עברה ליפן, שם מכרה תכשיטים, בחסות היאקוזה היפנית ולאחר מספר שנים חזרה לארץ כשבכיסה ההון הראשוני לפתיחת העסק הראשון שלה, בית קפה קטן, בסמוך לשגרירות האמריקאית בתל אביב. בית הקפה "קפה ברזיל" הפך במהרה לביתם של אמנים מוכרים, ביניהם שמוליק קראוס, אסי דיין, יזהר אשדות, מאיר אריאל ואחרים. לאחר שנתיים מכרה את בית הקפה ונכנסה לעולם הבוטוקס, באמצעות הפקת מסיבות הבוטוקס הראשונות בארץ.

המקום החדש של אליסה, ושל שני השותפים שלה, ישראלים ילידי צרפת, ממוקם על טיילת הרברט סמואל, מול הדולפינריום, כך שבין זריקת בוטוקס לפילינג עמוק, תוכלו להירגע מים כחול ולשכוח מכל הקמטים שלכם, תרתי משמע. "כל אישה שמגיעה אלינו מקבלת אבחון של מה שהיא צריכה לעשות. כל מי שעושה את הטיפולים השונים הוא רופא בכיר".

איזה טיפולים עושים אצלכם?

"הכל. המרכז החדש מציע את כל הפתרונות במקום אחד תוך ליווי אישי, ייחודי, וברמה בינלאומית. שמנו לנו במטרה להפוך את המרכז וישראל בכלל למוקד תיירות רפואית יהודית. בין הטיפולים אפשר לעשות אצלנו מתחיות בטן, עפעפיים, שאיבות שומן, מילוי, בוטוקס, פיסול פנים, טיפולי מיצוק והצערה, פילינגים, פיגמנטציה, הסרת שיער, יישור שיניים, הלבנת שיניים, וניתוחים שונים באיבר המין הנשי".

 יש גם טיפולים בחינם

כל הטיפולים במקום אחד( צילום אמנון חורש)

 

רופאים עושים אצלכם גם את הסרות השיער והפילינג?

"כן. אלו מכשירים מתקדמים ופילינגים שאי אפשר לעשות אצל קוסמטיקאיות, רק רופא יכול לעשות את זה ולעבוד עם המכשור הרפואי שלנו".

 יש גם טיפולי שיניים

יש גם טיפולי שיניים( צילום אמנון חורש )

 

טיפולים בחינם

כחלק מהתפיסה הציונית של אליסה ושותפיה, המרכז יעניק טיפולים באופן קבוע בחינם לאוכלוסיה חלשה המתגוררת בארץ, שאינה יכולה להרשות לעצמה טיפולים אסתטיים יקרים כמו למשל במקרים של תיקון מחלות ילדים, נגעים דרמטולוגיים, וניתוחים פלסטיים לנפגעי טרור. 

ומה לגבי מחירים?

"משתנים בהתאם לטיפול וצרכי המטופלת. חומרי מילוי שונים ינועו בין 1,800-3,900 שקלים ופילינג בין 3,500-5,000".