ג'ניפר אניסטון כבר בת 49, אינסטגרם

ג'ניפר אניסטון בת 49: "יש לי עוד דברים לעשות חוץ מלהתרבות"

ג'ניפר אניסטון הצטלמה לשער של מגזין InStyle - שם היא חושפת בגיל 49 איך היא שומרת על הגזרה החטובה, ואל תלחצו עליה להרות

  • פורסם ב:
  • 03/08/2018 23:38
  • |

לנצח ג'ניפר אניסטון תהיה בשבילנו רייצ'ל האהובה, רק שבלי לשים לב עברו להן כמה שנים ורייץ' כבר בת 49. תודו שהיא נראית בדיוק כמו בימים הימים שלה בחברים. אניסטון נבחרה לכוכבת שער המגזין InStyle לחודש ספטמבר, שם היא חושפת כמה מסודות הביוטי שלה וגם על הלחץ שמופעל על נשים בגילה להיות אימהות.

ג'ניפר נראית מעולה על שער המגזין בג'קט של אלכסנדר מקווין בתוך הגיליון היא מדברת על התקופה הקשה אחרי הפרידה מג'סטין ת'רו, בה דובר בצהובונים כי היא לא מסוגלת להחזיק גבר והיא לא רוצה להיות אמא כי היא אנוכית וחושבת רק על הקריירה שלה. "אני לא שוברת לבבות, איש אינו יודע מה קורה מאחורי דלתיים סגורות", טוענת ג'ן, ומוסיפה שאף אחד לא יודע מה היא עברה מבחינה רפואית ונפשית. "יש לחץ על נשים להיות אימהות, ואם הן לא - אז הן נחשבות לסחורה פגומה. אולי המטרה שלי על הפלנטה הזו היא לא להתרבות? אולי יש לי עוד דברים שאני צריכה לעשות".

ג'ן נשאלה בעקבות הסרט החדש שלה, בה היא משחקת מלכת יופי לשעבר, אם הייתה רוצה להשתתף בתחרות יופי בעצמה והיא בתגובה צחקה וסיפרה שנראתה נורא כילדה, אבל שמחה על הרעיון שהוציאו את בגדי הים מהתחרות והוסיפה שהגיע הזמן שנפסיק לחשוב שיופי מגיע רק במידה 36. "הגיע הזמן להתקדם".

ובכל זאת, היא מסתובבת בעצמה עם גוף חטוב ומוצק של בת 20, כשהיא עוד רגע נושקת ל-50. זאת לטענתה בזכות אהבתה הגדולה לספורט ובעיקר לאגרוף וליוגה. עוד סיפרה ג'ן בראיון שאין לה חשבון אינסטגרם, פייסבוק או טייטר אבל שהיא אוהבת להציץ באינסטגרם מפעם לפעם.