קייט מידלטון חוזרת לעצמה מהר, אינסטגרם

הדרך המפתיעה שבה השילה קייט מידלטון ככ מהר את משקל הלידה

בגיל 36 ו-3 חודשים אחרי הלידה השלישית שלה, הדוכסית מקיימבריג' מפתיעה את העולם עם גזרה דקיקה. מה הסוד שלה?

  • פורסם ב:
  • 02/08/2018 13:19
  • |

זו הפעם השלישית שקייט מידלטון מדהימה את העולם עם חזרה מהירה לגזרה טרום הריונית, אבל בגיל 36 אחרי לידה שלישית, זה עוד יותר מרשים וכל התקשורת עסוקה בזה מהבוקר.

בעבר, קייט מידלטון חשפה כי היא שומרת על תזונה בריאה ומאוזנת שכוללת בעיקר חלבונים וירקות. כעת, שהיא אמא ל-3, היא כל הזמן עסוקה בלרדוף אחריהם וזה אוטומטית מוריד את העודפים, טוענים מקורבים לנסיכה, שאוכלת ארוחות קטנות ותכופות. 

קייט בעצם מאמצת את דיאטת דוקאן שמתמקדת בחלבונים רזים, ירקות ופירות, אבל מדי פעם היא חוטאת בקינוח, כדי שיהיה לה אנרגיה לטפל ב-3 ילדיה. 

אבל זו לא רק הדיאטה והריצה אחרי הילדים. קייט היא בן אדם מאוד ספורטיבי, ומאז ומתמיד הייתה פעילה החל ממשחקי טניס והוקי בתקופת הלימודים שלה ועד פילאטיס מכשירים שהתמידה בו עד הלידה.

 

Duchess of Cambridge #royalfamily#katemiddleton#duchessofcambridge

A post shared by Britains Royalty?? (@_britainsroyalty_) on

כעת קייט משלבת בין אימוני הליכה, שחייה וחדר כושר. כיאה לנסיכה אמיתית, יש לה חדר כושר פרטי בארמון שלה עם כל האביזרים הדרושים לחיטוב וחיזוק. עם זאת, היא אוהבת להתאמן באוויר הפתוח והיא יוצאת לריצות ברחבי הארמון עם העגלה ובייבי לואי.

אז מה יש לה בצלחת? זה מה שהצהובונים הבריטים מדווחים: בוקר - סמודי של אוכמניות, ספירולינה, קייל, תרד, חסה, כוסברה. צהרים - קציות עוף שמוגשות עם צזיקי. ארוחת ערב - ירקות בקארי עם אורז. חטיפים - מקלות גזר עם גבינה דלת שומן או יוגורט.