הניתוחים של קיילי, אינסטגרם

רוצה להיות קים: קיילי בת 21 ואלו הניתוחים שהיא עשתה

בעוד 9 ימים קיילי תחגוג 21 אביבים ואתם לא מאמינים כמה דברים היא הספיקה לעשות. אלו ניתוחים היא ככל הנראה עשתה?

שנת 2018 היא ללא ספק שנת ההישגים של ג'נר. היא רק בת 21 (חוגגת ב-10 לאוגוסט), וכבר הספיקה ללדת את בתה הבכורה סטורמי מהראפר טראוויס סקוט. בנוסף, ג'נר הספיקה לזכות בתואר "המיליארדרית הצעירה ביותר בעולם" של מגזין פורבס עם 900 מיליון דולר בחשבון הבנק והיא אחת מהאושיות הכי פופולריות באינסטגרם כיום עם למעלה מ110 מיליון עוקבים אשר מחכים בקוצר רוח לפוסט הבא שתעלה.

מעבר לתארים ולמזומנים, קיילי היא אחת מהמובילות בתחום הטיפוח ומנהלת ליין שלם של איפור על שמה:" kylie cosmetics" וכמובן חוטאת מידי פעם בעיצוב בגדים ונעליים לרשתות מובילות בעולם כמו: טופשופ, פומה ועוד.

אז נכון, ג'נר משאירה אבק לקים קרדשיאן ויש שיעידו על כך, אולם שמדובר במראה חיצוני השתיים דואגות לשמור על קו דומה. זה לא סוד שקיילי עברה טיפולים אסתטיים רבים כדי להיראות כמו קים. היינו עדים לתהליך שהפכה ג'נר מילדה חביבה ותמימה לכוכבת חושנית וחסרת מעצורים. גייסנו למשימה את ד"ר רונן גלזינגר מומחה לכירורגיה פלסטית, וחבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית שיציג לנו אילו טיפולים אסתטיים ככל הנראה עברה.

 קיילי כבר לא נראית ככה יותר

קיילי כבר לא נראית ככה יותר(אינסטגרם )

 

הפנים

שפתיים – ניתן לשער כי ג'נר עברה טיפול לעיצוב שפתיים שפחות מתאים לפניה מכיוון שיש שינוי דרסטי בין שפתיה הדקות לפני מספר שנים לעכשיו. נראה כי החומר למילוי שפתייה היה חומצה היאלורונית – שנחשב כחומר הכי נחשק בקרב כוכבות הוליווד. ההזרקה בחומר קלה ומהירה שמבטיחה ברוב המקרים תוצאה מידית ומראה טבעי( לא במקרה של קיילי).

אף- בעבר, הכוכבת הייתה בעלת מבנה אף רחב ולא ישר מה שהקנה לה מראה תפוחי עגול. סביר להניח כי אפה עבר שינוי בניתוח. המטרה הייתה לקצר את מבנה האף ולהקטין את הנחיריים מה שיבטל את המראה התפוחי.

סנטר - ג'נר היא בעלת מבנה עגול יותר משאר אחיותיה ופחות סימטרי מהן.

ההנחה היא שעברה עיצוב סנטר והשתמשה בשתל בכדי להקנות לפניה מראה מאורך וחד. בעייני נשים רבות המראה המאורך הוא מעודן ונשי יותר.

לחיים - אין כמו עצמות לחיים גבוהות להשלמת המראה האלגנטי. הטיפול האסתטי ככל הנראה שעברה ג'נר הוא הזרקת חומצה היאלורונית באזור הלחיים.

עצמות לחיים מסמלות על סקסיות ושפע, ניתן לראות כי גם סנדרה בולוק ומג ריאן שכנראה עברו את אותו טיפול דואגות להשוויץ בתוצאות על השטיחים האדומים.

 אל תנסו את זה בבית

אל תנסו את זה בבית(אינסטגרם קיילי )

 

גוף

חזה -במבט חטוף על תמונות של עבר והווה, ישנה הנחה כי ג'נר עברה הגדלת חזה שלא ניתן לפספס.

כיום ישנן שתי שיטות בולטות להגדלה, הראשונה כמובן היא שתלי הסיליקון בניתוח. השנייה, הזרקת שומן עצמי מהגוף היישר לשד. לא ידועה השיטה המדויקת שג'נר ביצעה את ההגדלה אבל ניתן לשער כי היא בהחלט עברה שינוי.  

זמן ההחלמה – ניתן לחזור לשגרה לאחר שבעה ימים, ובמשך 6 שבועות ללכת עם חזייה תומכת. 

ישבן- את האזור נוטים יותר להגדיל בעזרת הזרקת שומן מאשר סיליקון, למרות שלאחרונה האיגוד האמריקאי הוציא אזהרה לגבי תמותה מוגברת בניתוחים של הזרקת שומן לישבןבהתבססות על העבר והרדיפה הגוברת של הקרדשיאן לאחוריים מוגדלים, ניתן לשער כי קיילי עברה טיפול מסוג זה.בשנים האחרונות, הישבן הפך לסמל סטטוס בקרב הכוכבות ההוליוודיות והביקוש עבור ניתוחים אלו גובר עם הזמן ,למרות האזהרות של האיגוד האמריקאי.