דיור מוגן, שאטרסטוק

אופנה- גם במסגרת של דיור מוגן

גם בגילאים מאוחרים ניתן ורצוי לשמור על לבוש אופנתי שמתאים לנסיבות, לא מדובר בפריבילגיה של אנשים צעירים בלבד. אז איך לעשות זאת נכון?

אופנה היא נושא הפכפך שמשתנה לעיתים קרובות ולפעמים מפתיע אותנו. ישנה אופנה בכל מיני תחומים, זה יכול להגיע בתחום המזון, כלי הרכב, משחקים וגם לבוש. ישנם אנשים אשר אינם מתעניינים באופנה וכל מה שמעניין אותם זה שהבגד יחמם אותם ולא יותר. למזלנו, אנשים אלו הם המיעוט ולרב ניתקל באנשים בעלי חוש אופנתי מתקדם שמודעים היטב למראה החיצוני שלהם.

אופנה בגיל השלישי

ישנה נטייה לחשוב שכאשר אדם עובר להתגורר בדיור מוגן אז הוא מאבד כל קשר למציאות ומתחיל ללבוש רק פיג'מה בצבע אחיד בה הוא מסתובב ממסדרונות ומחפש תעסוקה. אך ההיפך הוא הנכון. אנשים אשר העדיפו דיור מוגן לוקחים איתם את חוש האופנה אל מקום המגורים החדש שלהם. אין כל סיבה לחשוב שהמעבר אמור לפגום באיזו שהיא צורה בשגרת החיים הקודמת ולהיפך, המעבר לדיור מוגן יכול לשפר את המצב לטובה. אם עד עתה היו לכם סיבות טובות לצאת מהבית לאירועים, פעילויות ועוד דברים מהנים אז כעת תוכלו לקחת את הזמן ולהתלבש למקומות הללו כמו שצריך.

איך עושים את זה?

מדובר בשורה של פעולות פשוטות ביותר. מעבר לסטטוס של דיור מוגן מאפשר לדייר לאבזר את המלתחה שלו בשלל דגמי לבוש חדישים שיהלמו אותו בכל סיטואציה. איכות החיים משתפרת באופן כללי וכעת אפשר להשקיע בכל אותם דברים שלפני כן נזנחו כמו ספורט, הנאה וכיף. איכות הבילויים רק עולה וזה בניגוד גמור לכל מה שחושבים על מגורים במסגרת דיור מוגן.

גם הדיירים האחרים מהווים סיבה טובה להתגנדרות ורכישת בגדים חדשים שכן קיים צורך להרשים את בני או בנות הזוג הפוטנציאליים שנמצאים במקום. סביבת המגורים מזכירה יותר בניין מגורים יוקרתי עם כל מה שמשתמע מכך. הכול מאוד מוקפד ויש מערכת שלמה שדואגת לניקיון, סדר ותחושה שדואגים לכם.

מעליות ללובי ובריכה

תמיד חלמתם על מגורים ברמה גבוהה עם שוער בלובי, כניסה מטופחת עם גינה וכל מה שנחוץ לחיים ברמה גבוהה. כך תוכלו להסתובב במיטב מחלצותיכם ולהשאיר מאחוריכם פיות פעורים וחיוכים מאוזן לאוזן. את החיים שלכם בדיור מוגן תעבירו רק בפעילויות שאתם מעוניינים בהן. אין כל סיבה לבצע משהו שמשעמם אתכם או שאין לכם כל רצון לעשותו.

לייף סטייל הוא מונח שמתאים לסיטואציות רבות. אין זה משנה אם אתם ממשיכים לגור בבית שלכם או עוברים לדיור מוגן תמיד חשוב לשמור על סגנון חיים ברמה נוחה ואיכותית. יחידת הדיור הפרטית שלכם מאובזרת במפרט חדשני ומתקדם שהופך את החיים בבית דיור מוגן לקלים, מהנים ושמחים. בכל יחידה כזו יש חדר ארונות מרווח, אביזרי חשמל מתקדמים, מכונת כביסה ומייבש וריהוט נוח ופרקטי.

מתי כדאי לעבור לדיור מוגן?

על המעבר יש להחליט בשלווה וללא כל לחץ מצד אנשים שונים, בני משפחה וחברים. ככל שהמעבר יהיה מתוך רצון אמתי כך הוא גם ישדרג את רמת החיים שלכם ויגרום לכם להיות שלמים עם ההחלטה שלכם. גם המשפחה תיהנה מהחופש שלכם ותשמח לבקר אתכם בזמנכם הפנוי.