קיילי ג'נר, אינסטגרם קיילי ג'נר

קרמים, גלי רדיו או המכשיר של נטלי: מה באמת יעלים את הצלוליט?

אם בעבר חשבנו שצלוליט זה גזרת גורל שצריך להשלים איתו, היום אנחנו יודעים שיש מה לעשות עם העור המחוספס. איזה טיפולים קיימים בשוק ומה מתאים למי?

לא כולן חיות בשלום עם הצלוליט שלהן וזה בסדר. אתן יכולות לאהוב את עצמכן, ועדיין לרצות את העור שלכן חלקלק ולא גבשושי. הצלוליט הוא בעצם פסולת תת עורית, שומן שמצטבר לו בשכבות העמוקות, בסך הכל דבר לא ממש בריא, וזה בסדר גמור לא לחבב אותו. למען האמת, יש גם מה לעשות כדי לחסל אותו, זו לא גזרת גורל.

במשך שנים האשמנו את האימהות שלנו, שבגללן יש לנו צלוליט, ואולי יש להן מעט אשמה. הן כן העבירו לנו נטייה גנטית, וגם אחראיות על התזונה שלנו מינקות, אבל זה לא בהכרח מבטיח שנסבול מרעל תת עורי בעצמינו. זה תלוי גם באורח החיים שלנו, באוכל שנאכל ובספורט שנעשה.

 נטלי דדון לפילה

נטלי דדון. האם המכשיר שמייבאת עובד?( יחצ)

 

לנשים שאוכלות לעיתים קרובות מאכלים מעובדים, עתירים בסוכרים ושומנים, ויושבות זמן רב, יש סיכוי גדול יותר לסבול מצלוליט, לעומת נשים שאוכלות תזונה נקייה ממעובדים, עושות פעילות גופנית סדירה ואינטנסיבית ומרבות לשתות מים. אם אתן מאלו שחיות בריא בסך הכל, שותות מספיק, נמנעות מג'אנק פוד וסוכרים ועדיין יש לכן פסולת תת עורית שנקראת צלוליט, אתן בדיוק הקהל למכשור והקרמים השונים, אבל אם אתן חושבות שוכלו לאכול מה שרק מתחשק לכן ולהימנע מפעילות גופנית - תחסכו את הכסף שלכן כי שום מכשיר לא יעזור, למרות ההבטחות שכן. שלחנו כמה נסייניות לטיפולים השונים והן חזרו עם רשמים. אף אחת מהן לא התחדשה בישבן חדש, לא התמצקה בטירוף או ראתה שינוי דרמטי, כך שהשורה התחתונה היא כזו: בשביל גוף חטוב, יש להתמיד, מדובר באורח חיים. שום מכשיר לא יעשה את העבודה עבורכם.

הטיפול: שילוב של גלי רדיו ואולטרסאונד - אקסנט פריים

איפה ניסינו: להבית אקרמן

מה מרגישים: חום בעיקר. שוכבים על הגב, ואז על הצד ואז על הבטן והמטפלת עוברת עם המכשיר החמים על הגוף. לעיתים מרגישים חום מוגזם בדומה לכוויה, זה אומר שהגעתם לשיא. התחושה עלולה להיות לעיתים בלתי נסבלת אחרי זמן מה.

כמה זמן טיפול: כ-20 דקות לאזור. מי שיש לה כמה אזורים מציקים יכולה בכיף לשכב ולהתחמם כשעה.

כמה עולה: 1,500 שקלים לטיפול בודדנמכר לרוב כסדרת טיפולים.

בשורה התחתונה: הטיפול שניסינו מתאים לנשים שרוצות למצק את העור ולהדק אותו ופחות להצרת היקפים. צריך להתמיד כדי לראות תוצאות בין 8-12 טיפולים, ואז גם להמשיך לתחזק. ניסינו טיפול אחד ולא ראינו כל שינוי.

הטיפול: מריחות קרמים של ג'רנטיק

איפה ניסינו: אבא הלל 7, במשרדי החברה

מה מרגישים: איזה תוצאות כבר אפשר להשיג ממריחת קרמים? זה מה שחשבנו כששלחנו את המתנסה שלנו להתמרח במשך שעה והיא נעלמה לה לשעתיים של התמרחויות בשכבות. הפילוסופיה של ג'רנטיק הצרפתית היא שגם העור שלנו זקוק לתזונה, ולעיתים חוסרים מסוימים גורמים לעור לאבד מחיותו. כל מטופלת בג'רנטיק מקבלת את הטיפול המתאים לה באופן אישי, על בסיס פורמולות מיוחדות המבוססות על תמציות הומאופתיות. הטיפול מתבצע בשכיבה והמטפלת מורחת שכבות של קרמים בזה אחר זה.

כמה זמן טיפול: כשעה פלוס

כמה עולה: תלוי בקוסמטיקאית שמבצעת את הטיפול. יש להשלים את הטיפול בבית עם מוצרים מותאמים אישית.

בשורה התחתונה: מדובר בתכשירים לא זולים, אבל בפעם הראשונה שלה בחיים, סיפרה המתנסה שהיא הרגישה שינוי בזכות קרמים. "העור מרגיש חלק יותר אחרי טיפול אחד בלבד והצלוליט כמעט נעלם".

הטיפול: המכשיר שנטלי דדון משווקת לקוסמטיקאיות- אייס 21

מה מרגישים: בגדול, כמו חשמול. שוכבים על הגב, המטפלת מרטיבה רצועות ומכשיר מיוחד שנצמד אל הבטן ואזור הירכיים, מחברת אלקטרודות ומפעילה בעזרת מחשב את האלקטרודות לפי עוצמה משתנה. מי שניסתה אי פעם EMS אז זה מרגיש ממש אותו הדבר. נשארים כחצי שעה עם האלקטרודות בשכיבה. יש זמן מנוחה וזמן שבו הפולס מחשמל אותך. מהטיפולים הפחות נעימים אם כי המטפלת אמרה שיש נשים שמתמכרות לכאב הזה.

כמה זמן טיפול: כחצי שעה. משתנה בהתאם לכמות האזורים וחומרת המצב.

כמה עולה: משתנה בהתאם לאזור ולמטפלת שתחברו לעשות אצלה. כ-500 שקלים לטיפול.

בשורה התחתונה: המתנסה הודתה שקצת הגעיל אותה להרגיש את הרטיבות של הרצועות ובעיקר לאור העובדה שלפני כן מישהי אחרת הניחה אותן על הצלוליט שלה. בנוסף, מדובר בטיפול פחות נעים ובעסק לא זול בכלל כי את התוצאות כנראה רואים לאחר 7-10 טיפולים. המתנסה עשתה טיפול אחד ולא הרגישה בשינוי.

הטיפול: RF

איפה ניסינו: מד אופ

מה מרגישים: כלום. שוכבים על הבטן או לפי האזור הרצוי ונהנים מהזמן איכות שלכם עם עצמכם. מד אופ היא חברה ישראלית המפתחת מכשור המיועד לקוסמטיקאיות והוא מתבסס על גלי רדיו ואולטרסאונד.

כמה זמן טיפול: תלוי באזור שרוצים לטפל. כ-15 דקות לאזור.

כמה עולה: את הטיפול ניתן לעבור אצל קוסמטיקאיות נבחרות ברחבי הארץ והמחירים משתנים לפי שיקולן, את הטיפולים קונים כסדרות, אחרת הטיפול לא אפקטיבי. 

בשורה התחתונה: מדובר בטיפול החביב על המפורסמות ובצדק. הוא לא כואב, לא משאיר סימנים, ויש הטוענות שהוא עושה עבורן פלאים. המתנסה שלנו שעברה 3 טיפולים טרם ראתה שינוי במצב הצלוליט, אבל כן טשטוש קל בסימני המתיחה שסבלה מהן. המכשיר החדשני מטפל גם בסימני מתיחה, מיצוק העור, צלוליט והצרת היקפים, ככה שמקבלים כמה הפתעות במכשיר אחד.

הטיפול: להצרת היקיפים עם מכשיר גינו הצרפתי

איפה ניסינו: הרמון היופי של סלי מזרחי

מה מרגישים: אפשר בקלות להתמכר לתחושה של המכשיר החדשני של גינו המשלב כמה טכניקות יחד וביניהם: וואקום, החדרת חומרים פעילים, חיזוק השריר והפעלת מערכת הלימפה. בנוסף, עובד על פירוק השומן, חיסול הצלוליט והצרת היקיפים. לפני כל טיפול מודדת סלי את המטופלת באזור הרצוי, ומיד אחרי הטיפול ניתן לראות ולהרגיש בהבדל, כאילו ירדתם קילו אחרי טיפול כזה. תחושה של מסאז' נעים ומפנק. 

כמה זמן טיפול: כעשרים דק. תלוי בסוג האזור

כמה עולה: כ-200 שקלים לאזור. מחיר משתנה לפי אזור וסדרה/בודד

בשורה התחתונה: אם היה לנו מספיק זמן וכסף, כנראה שהיינו מבלות כל יום בספא של סלי ברשל"צ. למרות שמדובר בעסק לא זול, מומלץ למי שסובלת מצלוליט או שזקוקה להזרמת הדם, חיטוב ומיצוק. כדי לראות תוצאות חייבים להשקיע בסדרה אחרת זה לא יישאר לאורך זמן, בדומה לפעילות גופנית. 

הטיפול: בוץ

איפה ניסינו: ספא הורייזן

מה מרגישים: מתברר שבוץ בשילוב המרצת הגוף (עיסוי לימפתי) עשוי לסלק את הפסולת מהגוף ולהשמיד צלוליט. הטיפול אורך ברובו בשכיבה על הבטן כאשר המעסה מעסה את הגוף מכף רגל ועד ראש בדגש על הרגליים. לאחר מכן היא מורחת בוץ מים המלח על הרגליים ומעליו שקיות המהדקות את הבוץ אל הגוף. התחושה היא חמימה מאוד עד חמה. לאחר כ-15 דקות המעסה מורידה את הבוץ כשבזמן הזה היא מעסה את שאר הגוף. מדובר בטיפול מפנק אך לא מתאים לכולן.

כמה זמן טיפול: שעה וחצי

כמה עולה: 540 שקלים לטיפול

בשורה התחתונה: כל המרצה של הגוף משחררת את הרעלים מהגוף. דברים שחשוב לדעת: 1. לא לכל אחת יש שעה וחצי לפנות מהיום ככה שזה מתאים לנשים פנויות. 2. אחרי הטיפול המתנסה שלנו הרגישה לא טוב. חשוב לדעת שכשהפסולת מתנקה מהגוף לעיתים יש תחושה של חולשה או ערפול בדומה להאנג אובר. התחושה חולפת לאחר כיממה וזה סימן לכך שהטיפול היה יעיל. 

 

// put your legs up

A post shared by Horizon spa // ספא הורייזן (@horizon_spa) on

הטיפול: Face & Body Sculpturing


איפה ניסינו: רונית רפאל

מה מרגישים: חום נעים. המטפלת עוברת על האזור בתנוחות סיבוביות עם מכשיר העושה שימוש בשלושה ערוצי RF בו זמנית הפועלים על שלוש שכבות העור במקביל. שלושת הערוצים יוצרים חימום רקמות עמוק המעורר את זרימת הדם, את חילוף החומרים ,את פירוק תאי שומן ושיפור הניקוז הלימפטי. למרות שלא היה שום דבר לא נעים בטיפול, המתנסה שלנו התעוררה עם סימנים כחולים בגוף באזורי הטיפול.

כמה זמן טיפול: כרבע שעה עד 20 דק לאזור, תלוי במצב המטופלת.

כמה עולה: 690 שקלים

בשורה התחתונה: המתנסה שלנו עברה טיפול אחד בלבד ולא ראתה כל שינוי למעט סימנים כחולים. כדי לראות תוצאות רצויות יש להשלים סדרת טיפולים אבל לא בטוח שנרצה להויף לעצמינו עוד סימנים כחולים במקום צלוליט.

 מכשיר של רונית רפאל

מכשיר של רונית רפאל(יחצ )

 

הטיפול: חליפת לימפה

איפה ניסינו: ד"ר לריסה ברק

מה מרגישים: נתחיל בזה, שאהבנו את העובדה שאין צורך להתפשט. מדובר בחליפה המתלבשת על הבגדים שלכן. המטפל מפעיל את המכונה ויוצא מהחדר ומשאיר את המטופלת עם חליפה שעושה עיסוי לימפתי באמצעות לחץ אוויר. האוויר יורד ועולה בהדרגה ומרגישים בכל פעם לחץ ושחרור של החליפה על הגוף בדומה ללחיצות מסאז'. נחמד. 

כמה זמן טיפול: 45 דקות

כמה עולה: 250 שקלים לטיפול בודד, 200 שקלים לסדרה

בשורה התחתונה: המתנסה שלנו עברה 2 טיפולים והרגישה שמעבר לקצת נעים וקצת מציק זה לא עשה דבר. מיותר. לפי ד"ר ברק, יש לעשות כ-10 טיפולים כדי לראות תוצאות. לפחות זה לא ככ יקר כמו שאר הטיפולים שניסינו.