כמה יעדים בהפלגה אחת, יחצ

להגיע לחו"ל מבלי לעבור בשדה

מי לא רוצה לנסוע מעת לעת מעבר לים: לצאת מאזור הנוחות, להחליף את המוכר בחדש, לרענן את התפאורה הנראית מבעד החלון, לגלות תרבויות, להתנסות בחוויות חדשות, לצבור זיכרונות בלתי נשכחים. אבל לא כולם אוהבים לטוס – יש מי שיש להם פחד טיסות, אחרים פשוט עייפים מהמחשבה לעבור את התהליך הארוך של הגעה לשדה, צ'ק אין ארוך כולל בידוק ביטחוני, המתנה אינסופית וחוזר חלילה.


מי אמר שצריך לטוס כדי להגיע לחו"ל? דרך אטרקטיבית במיוחד היא באמצעות קרוזים – הפלגת תענוגות. לא רק שניתן להיחשף ליעדים חדשים ומרגשים מבלי להמריא אלא אפשר גם ליהנות ממסע ייחודי בראש שקט.


אילו יתרונות יש לקרוז על פני טיסה? אספנו 3 יתרונות להפלגת נופש, שישמחו אתכם בים וביבשה.

המזוודות תמיד אתכם
אחד החששות הגדולים של הנוסעים לחו"ל הוא אובדן מזוודות. ברגע שמפקידים את המזוודות בשדה, הן עוברות לבטן המטוס ומשם אמורות להופיע על המסוע עם הנחיתה ביעד המבוקש. הבעיה היא שלא תמיד הן מופיעות וגם אם כן – הרי שיש לגרור אותן לכל מקום, מהמטוס להסעה ומהסעה למלון, לפרוק, לארוז, לפרוק וחוזר חלילה במעבר בין היעדים והמלונות השונים.


בשייט המצב אחר לגמרי. עולים לספינה עם המזוודות, פורקים בחדר ועד שלא יורדים מהספינה בנמל הביתה, המזוודה תמיד אתכם. אין צורך להעמיס את המטען, לשאת אותו אתכם או לבצע פריקה ואריזה. הבגדים והמוצרים האישיים מחכים בחדר, אליו אתם שבים לאחר העגינה בכל אחד מהיעדים ויכולים לטייל בכל יעד ויעד חופשיים מדאגות וממזוודות. תוכלו לבחור בין שייט ליוון, לקפריסין או יעדים אטרקטיבים אחרים.

זמן איכות תוך כדי שייט
בטיסה קשה ליהנות מחופש תנועה, רוב הטיסה אנחנו חגורים בחגורות בטיחות ומקסימום מסיירים במטוס לשירותים ובחזרה. המטוס עצמו ולא משנה כמה גדול יהיה הוא לא מרחב שעשועים והנאה, הוא כלי תחבורה בדרך ליעד. קרוז הוא בדיוק ההפך – ההגעה ליעד היא חוויה בפני עצמה. האוניה עצומה וכוללת שטחים ציבוריים עם אינספור אפשרויות לבידור וכיף. אטרקציות כמו בריכות שחייה, פעילויות ספורטיביות, מופעים, מועדון ילדים, סיפון קסום ממנו ניתן לראות את הנוף הפתוח (ולא דרך חלון קטן). ההגעה ליעד הופכת לאחת ההטבות הגדולות בחופשה. כמובן שיש אפשרות גם לפרוש לחדר הפרטי והנעים מתי שרוצים ולשלב בין מנוחה להנאה אקטיבית, לפי בחירה.

מספר יעדים בהפלגה אחת
בבואכם לטוס, עליכם לבחור בין טיסה אחת ישירה ליעד המבוקש ובמידה ולא קיימת כזאת, או על מנת להוזיל את המחיר הסופי, יש להחליף מספר טיסות. אך מדובר בהחלפה של מטוסים עם כל התהליך ואי הנוחות הכרוכים לעיתים בכך. בהפלגה ניתן להגיע לעיתים למספר מדינות וכל פעם לחזור לאותה אונייה חלומית ולאותו חדר מפנק ולראות בקרוז אחד מקומות יפים שונים זה מזה וליהנות מכל ההנאות הטמונות בהם, בין אם חופים קסומים, מוזיאונים מרתקים או פארקי שעשועים והכל במקסימום נוחות.

גלשו לאתר מנו ספנות בע"מ  https://cruise.mano.co.il/europe והזמינו קרוז לאירופה וליעדים חלומיים נוספים.