המהפך של ענת אשר, אינסטגרם

המהפך המטורף של ענת אשר: "דיאטת הזון הכי טובה"

ענת אשר היא הנטורופתית של הסלבס הכי חטובים בארץ מבר רפאלי ועד מור סילבר: מה היא אוכלת בעצמה ואיך היא שומרת על הגזרה החדשה שלה? מצאה לנו זמן בל"וז לשאלון השבועי

מי אני: ענת אשר נשואה +3, נטורופתית

איפה למדת את ההכשרה שלך? "מכללת רידמן".

מה הדבר שאתה הכי אוהב בעבודה שלך? "לגרום לאנשים לאהוב את עצמם ואת גופם. לראות איך שינוי באהבה עצמית פותח דלתות לקידום בעבודה, לזוגיות, לספורט ולחוויות, בכל מטופל ומטופל שלי".

מה הדבר הראשון שאתה מכניס לפה בבוקר? "מים עם לימון, קפה+ כריך מעניין עם חלבון".

 אוכלת כריכים בבוקר ובערב

אוכלת כריכים בבוקר ובערב(אינסטגרם ענת אשר )

 

איך נראה התפריט שלך? "המון מים, כל מטופל שלי שותה איתי כוס. לפחות 15 כוסות ביום! שני כריכים בבוקר ובערב בדר"כ עם חלבון וירקות (שקשוקה/טונה/טוסט), יוגורט או חצי חטיף מאוזן בין לבין, צהריים חלבון+אורז וירקות, קפה + 1/2 חטיף חלבון או שייק עם יוגורט ופרי".

מה המטרות שלך? "ללמד את האנשים איך אפשר לאכול להנות ולרזות. שיבינו מגיל צעיר לאזן עצמם, לבחור מה נכון ועם מה בארוחה מסוימת ולארוחה הבאה בחירות אחרות. ללמד אנשים שספורט, מים וכייף זה חלק מאורח חיים בריא. שאין קיצורי דרך, שזה מירוץ ארוך אבל אם לומדים את המסגרת אין סוף לאפשרויות ואף פעם לא משעמם".

מה בחיים לא תאכלי? "אין משהו שבחיים לא אוכל, אלא אם זה לא עובר את המראה בצלחת כי בסוף אנחנו אוכלים בראש ובראשונה עם העין".

מה החטאים שלך? "שוקולד ממולא תות".

 ענת לפני הידע שצברה כנטורופתית

ענת לפני הידע שצברה כנטורופתית(אינסטגרם )

 

הספורט שלך? "ריצה/הליכה+אימון TRX אצל תומר".

הדיאטה הכי טובה בעיניך? "דיאטת הזון כמובן".

הדיאטה הכי מסוכנת: "לא מתחברת לפליאו".

3 מאכלים שחייבים לצרוך כל יום בעיניך? "חלבונים, ירקות ויוגורט-לא חייבים אבל לי עושים טוב".

המאכל שהרבה אנשים לא יודעים שהוא מזיק? "פריכיות אורז בעיני גם לא מתעכלות, גם לא משביעות, עם ערך גליקמי גבוה וגם בחבילה יש 5 אוכלים את כל החמש שזה כמו 4 לחם קל ופחות משביע ושווה".

המשקה האהוב עליך? "מים".

המשקה האלכוהולי האהוב עליך? "יין לבן עם קרח".

הטיפ הכי טוב שיש לך לתת לקוראים שלנו? "תאכלו, תהנו ותרזו, החיים הם כיף, מלאי חוויות שכמעט בכולן משולב אוכל ושתייה. שלבו ספורט פעמיים עד שלוש בשבוע, שתו מים בעיקר, מהשאר אפשר אבל פחות. תמצאו איזון בחיים בין לאכול רק בריא ללאכול גם לנשמה. בין לא לעשות כלום ספורטיבי לבין פעמיים בשבוע הליכה".