לנה בפוסט מרגש, אינסטגרם

לנה דנהאם חושפת בפוסט איך נראתה מינוס 11 קילו והייתה אומללה

אחרי שחשפה לא מזמן את מחלת האנדומטריוזיס ועברה כריתת רחם, לנה דנהאם חושפת תמונה מן העבר מינוס 11 קילו ומספרת שלא הייתה מאושרת

  • פורסם ב:
  • 11/07/2018 15:15
  • |

כוכבת הסדרה "בנות", שידועה בתור מי שמעלה לא מעט פוסטים בנושאי דימוי גוף, וחושפת פרטים מחייה האישיים והבריאותיים כמו את מחלת האנדומטריוזיס ממנה סובלת ובעקבותיה נאלצה לעבור כריתת רחם לאחר אשפוזים מרובים.

כעת חושפת כוכבת הסדרה, תמונה שלה מהעבר, מינוס 11 קילו ומינוס שמחת חיים, כך היא טוענת בפוסטבעמוד האינסטגרם שלה. "משמאל: 63 קילוגרמים, החמיאו לי כל היום, קיבלתי הצעות מגברים, וכיכבתי בכותרות בצהובונים על דיאטות שעובדות. הייתי חולה בגוף ובראש, צרכתי כמויות קטנות של סוכר וטונות של קפאין ותרופות", חושפת דנהאם.

"מימין: 74 קילוגרמים, שמחה ומאושרת, מקבלת מחמאות רק ע"י אנשים שחשובים לי. מתקיימת מזרימה קבועה של כיף/חטיפים בריאים, אפליקציות ומנות עיקריות", טוענת דנהאם וממשיכה להציג את הרזון שלה כמקום כואב שהיא לא מתגעגעת אליו, בזמן שהיום היא מרגישה מלאה ושלמה עם עצמה. זו לא הפעם הראשונה שהיא מקדמת בעמוד שלה מסר של שלמות בחוסר השלמות שלנו, כמו להעלות תמונות בצד הפחות פוטוגני שלהן.