יין, סטודיו אולגיפטס מתנות לחגים

איך בוחרים מתנות לראש השנה?

ראש השנה מתקרב אלינו בצעדי ענק והשנה במיוחד הוא עתיד להופיע רגע לאחר סיומה של חופשת הקיץ. לכן כדאי לנצל את הזמן שעומד לרשותנו ולנסות לבחור מתנה כבר מעכשיו

  • פורסם ב:
  • 11/07/2018 10:47
  • |

גם אם הוא נראה לכם "רחוק" כרגע, הרי שראש השנה נמצא ממש מעבר לפינה, לכן אנו מציעים כי כחלק מההכנות לארוחה המשפחתית, תחשבו על מתנה יצירתית ומיוחדת שתוכלו להעניק למארחים שלכם, ולילדים המשתתפים באירוע. כך שהשילוב בין האווירה הנפלאה של החג ומגוון המתנות שניתן לבחור ולהעניק למארחים ולאורחים שלכם, תהפוך את חג ראש השנה הקרוב לכל כך מיוחד עבור כולם.

ראש השנה כשמו כן הוא, הוא החג שלמעשה "פותח" את עונת החגים. לכן כדאי לנצל אותו ולהעניק מתנות לבת או בן הזוג שלכם, לילדיכם, לבני המשפחה האחרים ובמיוחד לאלו מהם הטורחים ומארחים את הארוחה החגיגית. וכן, אפשר לדאוג גם לשי צנוע עבור המשתתפים בארוחת החג, מעין מזכרת שתלווה אותם לאורך כל השנה ותשקף להם את איחוליכם לשנה החדשה. הנה כמה רעיונות שרצינו להציג בפניכם כמתנות אפשרויות שאותם תוכלו תוכלו להעניק.

לדוגמה מארזי יין לראש השנה. אין ספק כי אחד הדברים המסמלים את הארוחה בראש השנה הם בקבוקי היין שילוו את האווירה המיוחדת במהלך הארוחה. אם נבדוק, קרוב לוודאי שנמצא כי כמעט בכל בית בישראל צפוי להיות בקבוק יין אחד לפחות על השולחן. לכן מארזי יין לראש השנה עשויים להיות מתנה נפלאה למארחים שלכם בסעודת ערב החג, או בארוחות הצהריים החגיגיות שלאחר מכן. כך יוכלו מארזי היין שתעניקו להיות שימושיים הן בארוחה עצמה או כמובן לאחריה, בכל הזדמנות נוספת במהלך השנה.

 יין
 

יין( סטודיו אולגיפטס מתנות לחגים)

ואם חשבתם כבר על הכל, הרי שגם חשבתם על המתנות הקטנות. במידה ואתם סועדים עם מגוון רחב של אנשים בראש השנה, אין זה אפשרי לקנות מתנות לכולם, לכן מתנות קטנות לראש השנה הם הפתרון המושלם שיאפשר לכם לפנק את כלל הנוכחים בשולחן ולהעניק לכל אחד ואחד מהם מתנה נפלאה לראש השנה. יש לנו אם כן מגוון רחב של מתנות יוצאות דופן קטנות אך עדיין משמעותיות מספיק כדי להעביר את המסר הרצוי, ואשר יהפכו את האווירה החגיגית שלכם לכל כך מיוחדת.

למשל מארזי מתנה. לא מעט אנשים מייחסים כל כך הרבה חשיבות לעיצובן של המתנות והאריזות השונות. לכן מארזי מתנה הם מתנה נפלאה שתוכלו להעניק לאורחים ולמארחים לקראת פתח עונת החגים. גם יומנים ולוחות שנה הם מתנה מצויינת, שהרי ראש השנה מציין את תחילת השנה החדשה והפעם יותר מתמיד הוא אף קרוב לתחילתה של שנת הלימודים. מהסיבה הזו יומנים ולוחות שנה עשויים להיות מתנה מוערכת מאוד ולשמש את הילדים הקטנים בבית הספר, ואת המבוגרים שבינינו על מנת שיוכלו לארגן את הזמן והפגישות שלהם בצורה מסודרת ונוחה. מתנה אחרת שיכולה להעשיר את הילדים היא ערכת הנבטה אישית וחוויתית, אשר במחיר קטן תוכל לתת לכל ילד אושר גדול. למבוגרים ניתן להעניק את עץ האושר או עץ האהבה המגיעים בעציץ שאת גודלו תמיד תוכלו להתאים לגודל התקציב שלכם.

אספנו בשבילכם גם מארזים מיוחדים הכוללים מכל טוב. כן יש לנו מגוון רחב של מארזים, אותם תוכלו להעניק לראש השנה, בתוכם תמצאו דוגמיות קטנות של הדברים החיוניים והטעימים ביותר בשולחן החג. אם תחשבו על זה הרי שכך יוכלו הסועדים לקחת "משהו קטן" הבית בתום הערב המענג. המארזים יכולים להכיל דבש, ריבה או שוקולד ולהיות המתנה "המתוקה" שפותחת את השנה. אבל לא רק בראש השנה, אלא במשך כל השנה אנחנו תמיד כאן בשבילכם. ואם שאלתם את עצמכם למה כדאי לרכוש מתנות לראש השנה באולגיפטס מתנות לחגים.

התשובה היא כי אתר אולגיפטס מתנות לחגים מציע מגוון רחב של מתנות מקוריות ומיוחדות לראש השנה. לכן אם תיקחו את הזמן שלכם כרגע ותגלשו לאתר האינטרנט החדש שלנו תוכלו לצפות בקטלוגים השונים של המתנות המיוחדות שאנו מציעים לחג ראש השנה. המערכת שלנו נוחה להזמנות דרך אתר האינטרנט ואנו בטוחים כי תוכלו למצוא ולאתר ומגוון רחב של מתנות מיוחדות לבחירה.