שבוע האופנה פריז, אינסטגרם

כל הפרטים על ערוץ האופנה הישראלי החדש

לראשונה בישראל נפתח ערוץ שכולו מתרכז באופנה. אילו תוכניות חדשות ישודרו שם?

אחרי שהערוצים המרכזיים שלכם התפצלו ל-3, ויש הרבה יותר מה לראות, בקרוב יפתח ערוץ אופנה חדש בישראל (42 בשלט) החל מה-17/7 שמתאים לפשניסטות וחובבות אופנה שמוכנות להקשיב יום וליל ללרלורים עם גזרות, לוקים וטרנדים.

הערוץ ישדר הפקות מקור מתחומי התרבות האופנה והיופי, חדשות אופנה מהארץ ומהעולם, תוכניות עם כוכבות הרשת הגדולות, סיקור שבועות האופנה באירופה ובישראל ועוד.

 אנה ארונוב לSIS קמפיין אביב קיץ 2018

אנה ארונוב תגיש תכנית (יחצ)

 

לצד תוכניות המקור, בהגשת מוטי רייפ, אנה ארונוב ובכיכובן של דמויות אופנתיות כמו ריי שגב, מורן סטויצקי, נסטיה ליסנסקי, שירן מניה, איתי בצלאלי ועוד, משולבות, יהיו גם סדרות רכש טרנדיות כמו: פרויקט מסלול בעונות שטרם שודרו בישראל, וכן סדרת תוכניות של "חדשות האופנה", סדרת אופנה חדשה בהובלת אדריאנה לימה, חדשות האופנה מהעולם, וחדשות הסלבס.


 

ממוטי רייפ, שיגיש תכנית ראיונות אישיים "ללא פילטרים" המצולמת בביתו נמסר: "אני נרגש לקחת חלק בפלטפורמה טלויזיונית חדשה, ערוץ האופנה הישראלי, בו נפגוש לראשונה בין היתר גם את הכוכבות הגדולות מדברות, ללא פילטרים, על המורכבויות, הרגישויות והפגיעות של כל אחת מהן, ועל הדרך של כל אחת מהן לעורר השראה ולהוות מודל חיקוי לנשים אחרות. וגם, נראה כי ההשפעות על עולם האופנה מגיעות אלינו שלא רק מתחזיות אופנה משתנות, אלא ממקום עמוק ואינטימי הרבה יותר".

 מוטי רייף

מוטי רייף( תום מרשק)

 

אנה ארונוב תגיש תוכנית משלה על כל מה שחם ומעניין בעולם האופנה, לצד פאנל מתחלף של תעשיית האופנה.בכל תוכנית אנה תחשוף משהו מחייה האישיים הקשור לאופנה, תוך חשיפה של קטעי רשת שנוגעים לנושא.

הפאנל יגע בנושאים רבים ומגוונים שיפנו גם לקהל המקצועי בתחום וגם לקהל הרחוב חובב האופנה. איך נערות יכולות להתלבש בסטייל ובתקציב נמוך, שמלה נכונה לאם הכלה ועוד.  כל נושא יהיה מגובה בקטעי וידאו מגוונים של טרנדים, תצוגות וכוכבים/ות מהארץ ומהעולם, בכדי שהצופים ילמדו כיצד ליישם ואיך לא להפוך לקורבנות אופנה.

 ריי שגב

ריי שגב(אביב חופי )

 

עוד תכניות שיהיו בערוץ: "גלאם רום" - על הפנים האמיתיות של עולם האופנה המקומי ובו ישתתפו בין היתר: ריי שגב, מורן טרסוב, קרן שחם, יעל רגב, סיון פניני, אורן גל, לאון ויואב, וסוזי בום, והתכנית החדשה "על הקו":  הדוקו-ריאליטי של עולם האופנה הישראלי. דוגמניות ישראליות מצליחות נותנות לנו הצצה לחיים שעל הקו, בין ישראל לתצוגות האופנה והצילומים בחו"ל. הערוץ החדש יהיה פתוח בחינם למשך חודש החל מה-17.7 ללקוחות הוט.