"מודל לחיקוי": כך הפכה אלין כהן בת ה-17 לבעלת מותג קוסמטיקה

בגיל שבו רוב בני הנוער מסיימים תיכון, אלין כהן משיקה דוכן בדיוטי פרי. ואחרי ששרדה חרמות כיתתיים, כוהנת האיפור החליטה לנצל את ההשפעה שלה גם בדרכים אחרות

בין השמות הגדולים בעולם שנמכרים גם בדיוטי פרי שלנו, צץ מותג חדש: המותג של אלין כהן.

כהן, בת 17, סיימה את לימודי התיכון והיא כבר הבעלים של חברת קוסמטיקה. הכול החל כשהיא החליטה לפתוח ערוץ יוטיוב - בתוך זמן קצר הצעירה מגבעת אולגה שבחדרה הפכה לכוכבת רשת ענקית שמלמדת איך להתאפר.

לצד ההצלחה ברשת, הגיעו גם חוויות פחות נעימות - וחרם מצד חבריה וחברותיה לכיתה. אלין החליטה לתרגם את הכוח ברשת ולהעביר מסרים, אפשר לומר חינוכיים. הנוסחה הצליחה: העמוד של אלין הגיע למאות אלפי צפיות, מילדות קטנות ועד אמהות ונשים מבוגרות. ובין הלימודים לבחינות הבגרות, ברור שאי אפשר בלי הסיוע של אבא העורך דין ואימא - מאפרת מקצועית שכל כולה מושקעת בחברה.

אלין כהן, גורו האיפור
 

אלין כהן. לא עוצרת לרגע ( ראובן שניידר)

 

לרשימת ההישגים בגילה הצעיר היא יכולה להוסיף שיתוף פעולה עם חברת תיירות גדולה, הן הקימו יחד מותג לטיולי אופנה מסביב לעולם. בין לבין היא מוצאת זמן ללמד ריקוד. וגם כאן, התלמידות הן מעריצות שרופות. "אנחנו מתאפרות עם האודם שלה מגיל 6, מגיל 4", הן מספרות, "תמיד אנחנו רוצים להיראות טיפ טופ בחוג".

מהסטודיו לריקוד אלין קופצת למפעל שבנתניה, לבדוק מקרוב שהמוצרים החדשים עומדים בציפיות שלה. אשת עסקים, תלמידה שסיימה תיכון, מורה לריקוד וכוכבת רשת. אלין לא עוצרת לרגע.