קלואי קרדשיאן, אינסטגרם

רשימת הניתוחים הארוכה של קלואי קרדשיאן

מחר תחגוג מלכת הטראש וחובבת הדיאטות קלואי קרדשיאן 34 אביבים: אילו ניתוחים היא הספיקה לעשות במהלך חייה? תלוי את מי שואלים

  • פורסם ב:
  • 26/06/2018 08:46
  • |

אין ספק שהשנה האחרונה שעברה על קלואי קרדשיאן היא התסריט הטוב ביותר לטלנובלה. אחרי הולדת הבת טרו והבגידות הבלתי פוסקות מצד בן הזוג טריסטן תומפסון, הכוכבת תחגוג מחר (ה-27 ליוני) השנה את יום הולדתה ה-34.

במהלך שנותיה באור הזרקורים, קלואי עברה שינויים רבים מבחינת הלוק. לטענתה של הקרדשיאנית, המהפך שלה נעשה באמצעות אורח חיים בריא המשלב תזונה וספורט. אולם, המעריצים טוענים כי עברה ניתוחים רבים ושינתה את המראה לחלוטין.  

 איזה ניתוחים היא עברה?

איזה ניתוחים היא עברה?(אינסטגרם )

 

מעבר לשינוי הגדול שקלואי אוהבת להדגיש שעברה בכלי התקשורת, היא מנחה ומככבת בתכנית טלוויזיה בשם " Revenge Body" העוסקת בהורדת משקל ושינוי המראה כנקמה. בררנו עם ד"ר רונן גלזינגר, מומחה לכירורגיה פלסטית, וחבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, שיסביר אילו טיפולים אסתטיים ככל הנראה ניתן להניח שהכוכבת ביצעה על מנת לקבל את המראה החדש ואלו הממצאים:

הגוף של קלואי

הגדלת חזה

נראה כיום שהחזה של קלואי גדול יותר לעומת שנים קודמות. סביר להניח כי עברה הגדלה. בשנים האחרונות, עלתה מידת הפופולריות של ניתוחים פלסטיים והגדלות החזה בפרט והוא הפך לניתוח המוביל מבין כל הניתוחים הפלסטיים.

ההחלמה מהניתוח ברוב המקרים אינה קשה וניתן לחזור לפעילות שגרתית לאחר כשבוע ימים. יש ללבוש במשך 6 שבועות חזייה תומכת.

הפנים של קלואי

בוטוקוס במצח

סביר להניח כי קלואי עשתה שינוי קל במצח באמצעות הזרקת בוטוקס על מנת לטשטש את סימני הקמטים הראשונים שהחלו עם הגיל. הזמן האידיאלי להתחיל להזריק בוטוקס הינו בגילאי ה 30 - 35 ואילך כאשר מתחילים לראות סימנים ראשונים של קמטים באזור המצח, בין הגבות וצדי העיניים.

קלואי מכורה לדיאטה הצבאית

סביר להניח שקלואי עשתה בוטוקס(אינסטגרם קלואי קרדשיאן )

 

הרמת גבות

כפי שניתן להבחין גבותיה של קלואי עברו שינוי. כיום, הן נראות מורמות יותר וצורתן השתנתה. ההנחה כי קלואי עברה טיפול להרמת גבות. עם השנים, הגבות משתנות ואף וצונחות, מה שמקנה לפנים מראה עייף וזקן. ניתן לעשות את השינוי על ידי טיפול בעזרת חומצה היאלרונית\בוטוקס\חוטים או ניתוח להרמת הגבות.

הגדלת עצמות לחיים

עצמות לחיים גבוהות כמו לכל בחורה הוליוודית ממוצעת הן מאסט בקרב המפורסמים בחו"ל. ההנחה היא שקרדשיאן נעזרה במילוי חומצה הילארונית או שתלים על מנת להדגיש את  קווי עצמות הלחיים ולשוות לעצמות הלחיים את המראה הרצוי .

ניתוח אף

 קלואי הייתה ידועה במבנה אף עבה, מה שהקנה לה מראה נפוח ושמנמן. ההשערה כי עברה ניתוח אף לשינוי הצורה. הרצון היה לקצר את קצה האף ולהצר מעט את הנחיריים מה שיעדן את הפנים וייתן מראה ארוך יותר.

 קלואי כנראה הרימה גבות והצרה אף

קלואי כנראה הרימה גבות והצרה אף(אינסטגרם )

 

עיבוי השפתיים

אין ספק שהשפתיים של קלואי בשנים האחרונות התמלאו. כנראה שעברה מילוי ועיצוב שפתיים וקיימות שתי אפשרויות לחומר המילוי. הראשונה, על ידי חומצה היאלרונית – הטיפול השכיח ביותר. מדובר בטיפול מהיר וקל המקנה תוצאה מידית ומראה טבעי (אם עושים זאת נכון).

השנייה, הזרקת שומן עצמי שמטרתו שיפור מראה הפנים בעזרת פיסול ועיצוב. בעזרת הזרקה של שומן עצמי ניתן לפסל את הפנים ואף לעבות אזורים מובחרים. הפעולה נעשית בהרדמה מקומית ולפעמים יש אפשרות להוסיף הרגעה או טשטוש שמוביל לנמנום קל בזמן הטיפול.

עיצוב הסנטר

בהצצה חטופה ניתן להבחין שפניה של קלואי היו בעל מבנה מעוגל יותר ופחות חד. ההנחה היא שחומרי מילוי או שתל בסנטרה יצר מראה פנים מוארך וחד יותר, מה שמקנה מראה יותר אלגנטי ונשי.