בר להודיס, אייל נבו

שוקינג: קסטרו רוכשת את הודיס, מה יהיה עם בר?

במסיבת עיתונאים שנערכה הבוקר, קסטרו הודיעה על השלמת רכישה של 100% מקבוצת מותגי האופנה: הודיס, קרולינה למקה, אורבניקה, טופ-טן ואקססורייז

אחרי שקסטרו כבר רכשה חלק מהמניות של חברת "הודיס", הבוקר (שני) הודיעה חברת קסטרו על העסקה הגדולה ביותר בעולם האופנה הישראלי, כהגדרתה - כאשר השלימה את הרכישה, בעסקה שמוערכת ב-300 מיליון שקל.

גבי רוטר, מנכ"ל משותף של קסטרו, הודיע: "מועצת המנהלים של קסטרו החליטה לרכוש את כל המניות בקבוצת הודיס ולהחזיק ב-100% ממותגי הקבוצה, בעסקת החלפת מניות. זאת כשנתיים לאחר שקסטרו רכשה כ-26% ממניות קבוצת מותגי האופנה האהובים של הודיס, קרולינה למקה, אקססורייז וטופ-טן ו-50% ממותג האופנה המצליח אורבניקה. לאור יחסי האמון שנרקמו במהלך תקופה זו, הוחלט להעמיק את השותפות אף מעבר למה שתוכנן בהתחלה".


לאחר השלמת העסקה, קבוצת קסטרו תהיה קבוצת האופנה הגדולה בישראל, ובעלת המותגים: קסטרו, הודיס, קרולינה למקה, אורבניקה, טופ-טן, איב רושה ואקססורייז. עוד ציין רוטר, כי "לאחר העסקה תחזיק משפחת קסטרו – רוטר כ-45% מהחברה, שותפי קבוצת הודיס על מותגיה, בראשותו של יוסי גביזון, יחזיקו בכ-38% - והציבור כ-17%".

יוסי גביזון, העומד בראשה של קבוצת הודיס בעלת המותגים הודיס, קרולינה למקה, אורבניקה, טופ–טן ואקססורייז, אמר היום: "אנו מתרגשים מהשלמת העסקה עם שותפינו בקסטרו. המהלך מהווה עבורנו הבעת אמון של דירקטוריון והנהלת קסטרו בקבוצת הודיס והבעת אמון רב שלנו בהעמקת השותפות עם קסטרו. אנו גאים להיות חלק מהקבוצה המובילה את האופנה בישראל ומאמינים בתחום הקמעונאות ובצמיחת המשק הישראלי".

ולמי שדאג לבר רפאלי ולמניותה, בחברה ענו הבוקר לשאלתנו: "בר שותפה בקבוצת הודיס - ותמשיך להיות חלק מבעלי המניות".