מה יש בו?, יחצ

סרום ב-4,350 שקלים: לא תאמינו מה יש בתוכו ומה הוא עושה

חדשות הטיפוח: מוצרי הטיפוח החדשים שמתפקדים גם כתכשיטים. ומה יש בסרום של לה פררי שעולה כמו שכר דירה?

מה יש בסרום הזה שעולה כמו שכר דירה?

אין ספק שלה פררי הוא מותג יוקרה, שידוע בתור כזה שמשיק מוצרים יקרים ולא כל אחת יכולה להרשום לעצמה קרם קוויאר שלהם, קרם יהלומים או סרום פלטינום. כן, סרום פלטינום הוא היציאה החדשה של המותג, והוא יעלה לכם לא פחות מ-4,350 שקלים ובלה פררי אין הנחות. אז מה יש בו שהוא כל כך יקר? בסרום החדש, שנראה כמו תכשיט בעצמו, ישנה מתכת היוקרה פלטינום, ומתברר שהיא ממריצה את העור, נלחמת בתהליכי ההזדקנות, ויודעת להילחם בזיקנה גם במה שהיה, גם בהווה וגם בעתיד. ממריחה אחת שניסינו, לא ניתן לומר שהעור שלנו נמתח, הוזן, התרומם והוצער, אך אכן היה נעים למגע וריחו האקסלוסיבי ליטף את עורינו. להבטיח שיותר מאשר קרם ב-200 שקלים? לא נוכל להתחייב על כך. 

המשווקים לעומת זאת, טוענים שמדובר בעצם ב"שיקוי לילה נדיר ועוצמתי ביותר להתחדשות העור. בפעם הראשונה ארבעת הפונקציות החיוניות לתהליך התחדשות העור נמצאות בנוסחה אחת - הזנה, נשימה, ניקוי רעלים וחסינות. אלו עמודי התווך עבור התחדשות תאים אופטימלית ומראה עור צעיר וזוהר. הסרום החדש של לה פררי. אז אם במקרה קיבלתם מענק מהעבודה החודש, ירושה או שסתם מתחשק לכם להוציא מעל 4,000 שקלים על קרם - תנסו ותעדכנו אותנו איך היה.

 לה פררי פלטינום סרום לילה 4,350 שח

לה פררי פלטינום סרום לילה 4,350 שח (יחצ )

 

שפתון שהוא תכשיט

אחרי שהבשמים הפכו לתכשיטים ואפילו הסרומים, גם לשפתונים שלכם מגיע בית מקושט שתוכלו להשוויץ בו כשתוציאו אותו מהתיק להתאפר. לורנס באומייר, מגדולי מעצבי תכשיטי היוקרה בפלאס ונדום בפריס, ייצר עבור גרלן בית מהודר שמטרתו להאדיר את השפתון, ולתת לו כבוד. האריזה החדשה עשויה מתכת משובחת של כסף סטרלינג, פלוס פטנט ייחודי ולו שתי מראות איכותיות הנפתחות כצדפה. ישנם 15 קייסים מעוצבים הניתנים לרכישה בנפרד, כך שאתן יכולות לבחור להחליף ולצפות את השפתון שלכן בכל פעם בקייס שונה בעלות של 81 שקלים.

 גרלן קולקציית שפתוני Rouge G 229 שח

גרלן קולקציית שפתוני Rouge G 229 שח ( יחצ)

 

הבושם עם החיפושית

לא הצלחנו להתעלם מהחדש של נינה ריצ'י, והפעם לא בגלל הריח שהוא בעינינו נדוש, לא מקורי, מתוק מדי ואף מרתיע בימי קיץ חמים מדי עקב מתיקות יתר. מה שהגניב אותנו במיוחד זה הבקבוק המקושט והמעוטר בחיפושית קטנה, ירוקה ומתוקה, שאנחנו נשמור גם אחרי שנסיים להתיז אותו ונחכה לחורף בשביל זה. BELLA החדש יעלה לכן 149 שקלים.

נינה ריצ'י

נינה ריצ'י( יחצ)