רונית יודקביץ', אינסטגרם

רונית יודקביץ' חושפת את המחלה שלה בסרטון מרגש

אמיצה: לפני כעשור חשפה יודקביץ' את מחלת העור שלה ועם זאת הפגינה השלמה וקבלה עצמית, תכונות שהובילו אותה לקבל קמפיין חדש למייק אפ בגיל 53

  • פורסם ב:
  • 20/06/2018 11:58
  • |

לפני כעשור, הבחינה יודקביץ' בכתם קטן על היד, שעם הזמן התפתח והיא גילתה שיש לה מחלת עור. כעת חברת לוריאל פריז יצאה בקמפיין חדש למייק אפ, וגרמה לה לחשוף את המחלה שלה בסרטון מרגש. זה מה שהיא אומרת שם: "לפני 10 שנים גיליתי שאני חולה במחלת הוטיליגו, שזה בעצם חוסר פיגנמט, זה התחיל עם איזה שהוא כתם קטן בידיים, כתמים לבנים על העור, וחיפשתי מייק אפ שיתאים את עצמו אלי. אני אוהבת את העור שלי, אני לא רוצה להרגיש שאני עם מסכה. "זו אני. לא משנה מי את את צריכה לקבל את עצמך, לאהוב את עצמך כמו שאת".

יודקביץ' מתחזקת עמוד אינסטגרם מעורר השראה, שמדגיש את העובדה שלמרות שהיא דוגמנית, ואנחנו חיים בעידן של שלמות, לא הכל מושלם והיא מתמודדת בגבורה ובאהבה עם קמטי ההבעה שהגיעו עם הגיל, הצלקות בעקבות הניתוח שעברה וגם עם הויטיליגו. כך היא כותבת באחד מהפוסטים שלה שגרמו לנו להעריך את עצמינו קצת יותר הבוקר:

"ככה בדיוק רוצה להתחיל את היום, בחיוך גדול על מה שיש ועל מה שאין. מסתכלת במראה על האישה שאני, עוד רגע בת 53 לא מושלמת אבל שלמה בליבי נפשי וגופי, הצלקות של חיי הן מה שעשו אותי חזקה ובועטת... עם קצת קמטים, הרבה כתמים על העור, שן עקומה ועוד כל מיני.. כשאני קוראת על נשים אחרות ״לא מושלמות״ יש בי רק הערכה וכבוד כי אני יודעת כמה זה קשה , בחברה שסוגדת ליופי וגוף מושלם קבלת האחר השונה ויוצא הדופן מלמד עלינו, בואו נשחרר ונהיה טובים, נפרגן ונחבק, תאמינו לי שעברתי דרך גם עם בני רוי שכבר שנים אין לו שערה אחת על גופו!!!"