בן אל תבורי, אינסטגרם

לפני ואחרי: המהפך המטורף של בן אל

אנחנו רגילים לראות את בן אל תבורי מקפץ ורוקד עם הקוביות שלו בבטן, אבל הן לא היו שם תמיד. לא תאמינו איך הוא נראה לפני 4 שנים

בן אל תבורי כבר מזמן הפך למותג, יחד עם הסטטיק שלו. ככוכב הוא יודע שעליו לתחזק גוף חסון, חזק ושרירי והוא עומד במשימה בהצלחה. הכוכב המזמר עם הלהיטים שאנחנו לא מספיקים למזמזם בשנים האחרונות, חשף את האמת: גם הוא לא נולד עם קוביות בבטן, ומדובר בעבודה קשה כדי להשיג אותן. 

"2014-2018 מטורף כמה אפשר לשנות ולהשתנות בכלכך המון דברים בכלכך קצת זמן ! תתמידו ואל תוותרו לעולם! רק ככה תצליחו. שאיפות", כותב בן אל לצד פוסט המהפך שלו שיש לציין כי מדובר במהפך מעורר השראה.

אז איך באמת הוא עושה את זה? לפי עמוד האינסטגרם שלו, ניתן לראות שבן אל מקפיד על אימוני משקולות סדירים בחדר הכושר, ובסטורי שלו ניתן לראות שהוא גם מקפיד על תזונה עתירת חלבונים.

 

Good morning ppl #Motivation! @kobimalkafitness

A post shared by Benel Tavori - בן אל תבורי (@beneltavori) on

5 טיפים להשיג שרירים כמו של בן אל:

1. בקרו בחדר כושר. כן, בבית זה נחמד - אבל אם אתם רוצים ממש שרירים וקוביות - אתם צריכים להרים משקולות לפחות 3-4 פעמים בשבוע.

2. התמדה - זה לא קורה ביום אחד. תתמידו ותראו תוצאות.

3. תזונה נכונה לפני הכל. לא תשמרו על תזונה - לא תראו תוצאות. מומלץ להיוועץ באיש מקצוע שיבנה לכם תכנית אישית.

4. אירובי - כן, גם על החלק הזה לא כדאי לכם לפסוח. הוסיפו אימוני אירובי כמו ריצה, סטפר או אופניים כדי להתחטב ולהוריד את אחוזי השומן.

5. עבדו עם תכנית אישית מסודרת. בלי תכנית לא תראו תוצאות.