בגיל 29 פעם ראשונה עם בגד ים. בגד ים של פיקס, נועה סלטי

איה מלמד מודה: "שנים התביישתי בגוף שלי ובצלקות שלי"

הסטייליסטית איה מלמד חושפת שלקח לה שנים להרגיש נוח בבגד-ים ועכשיו היא רוצה שגם אתן תרגישו ככה. הנה 10 הטיפים שלה ללוק מושלם בים או בבריכה

  • פורסם ב:
  • 05/06/2018 09:09
  • |

בגיל 29, התחלתי ללכת עם בגדי ים. שנים שהתביישתי בגוף שלי וחשבתי שהוא לא יפה מספיק. שנים של צלקות ברגליים שנעלמו רק בשנתיים האחרונות. שתי לידות שגררו את החזה קצת למטה בטוח לא הוסיפו לי לבטחון ובטח שלא עבודה שוטפת בסביבת דוגמניות שגבוהות ממני בראש, צעירות ממני בעשור ובעלות גוף שנחשב לאידאלי.

 איה מלמד חי

תשוויצי בגב - FIX(אינסטגרם)

 

בזמן האחרון יצא לי במסגרת העבודה לעבוד עם נשים שונות ויפות עם מבני גוף שונים ויפים ושם זה הכה בי- יופי מגיע בהמון צורות. והנשים הכי יפות, הן אלה שחושבות שהן כאלה.

בתור סטייליסטית יצא לי להתעניין הרבה בחוקים ומה נחשב לנכון כשלובשים בגד ים והחלטתי לשתף אתכן. הרי אם לא נדע את החוקים כמו שצריך, איך נוכל לשבור אותם? בקיץ הזה, אני אומרת שלום לתסביכים ועושה מה שאני רוצה בים ובבריכה. 

לכן, אתן את האפשרות לבחור.

 איה

איה בגד ים FIX( אינסטגרם)

 

1. בגד ים ללא מחשוף

את והפרונט לא ביחסים טובים? סתם לא מעוניינת לחשוף אותו? עם בגד ים ללא מחשוף באיזור החזה, אף אחד לא ינעץ מבטים בחזה שלך. זכותך. מה שתוכלי לעשות במקום, הוא להסית את תשומת הלב לאיזור יפה לא פחות - הגב שלך.

הגב שלך יפה לדעתך? תשוויצי

2.בגד ים קשירה או קולר

בגד ים שכזה טוב לבעלות כתפיים רחבות ויתן אשליה של כתפיים צרות יותר, רק אם תרצו כמובן. אם תעשו 1+1, יצא לכן שכתפיות רחוקות יחסית, טובות לבעלות כתפיים צרות.

3. תחבקו את הקימורים שלכן! 

האגן שלכן רחב? הטוסיק שלכן עסיסי? רק אל תלבשו בגד ים חצאית. לא רק שהוא לא מקטין, הוא יוצר אשליה של ישבן גדול יותר. תזכרו! קים קרדשיאן שילמה הון בשביל אחד כזה.

חבקו את הקימורים. בגד ים בלנקיני

חבקו את הקימורים. בגד ים בלנקיני( נועה סלטי)

 

4. בגד ים עם חיתוך רגל גבוה

הרגליים שלך קצרות וניתוח הארכת רגליים נראה לך צעד קצת קיצוני? בגד ים עם חיתוך רגל גבוה יצור אשליה של רגליים ארוכות יותר.

5. משולשים עם ריפוד באיזור החזה יתאימו לבעלות חזה קטן

בזמן שלבעלות חזה גדול יחמיא בגד ים עם ברזלים באיזור החזה או בגזרת מעטפת וכמו כן מחשוף בגזרת V.

6.ביקיני

 בדומה לחיתוך רגל גבוה, יתאים לאלה הרוצות ליצור אשליה של גוף ארוך יותר, מכיוון שמחלק את הגוף.

7. מונוקיני

(אתן יודעות מה זה, נכון?), אם אתן לא בטוחות, מונוקיני הוא בגד ים שלם שחשוף בצדי הבטן אבל לא במרכז שלה. הוא מתאים לבעלות גוף ישר שרוצות ליצור אשליה של מותן צרה, או סתם לאלה שרוצות צורה פחות צפויה של בגד ים. 

 איה

מונוקיני של זוהרה

(נועה סלטי )

 

8. טשטשו מעט 

טקסטורה או כיווצים באיזור הבטן מצויינים בטשטוש בטן רפויה. ביקיני גם ככה טיפה אובררייטד.

9. טיפ לקטנטנות

לבעלות מבנה גוף "פטיט" פחות מומלץ ללבוש בגד ים עם הדפסים חמודים ומומלץ יותר ללבוש צבעים עזים וגזרות נשיות.

 איה

איה( נועה סלטי)

 

10. הקשיבו לעצמכן

חשוב לזכור שה"חוקים" האלה לא נועדו להסתיר מה שלא יפה, אלא מה שאתן בוחרות, וחושפים את האיזורים שאתן מעוניינות לחשוף אבל אתן יודעות מה? עזבו חוקים. כי בסוף אתן, ורק אתן, יודעות ומחליטות מה הכי טוב ומה הכי יפה לגוף שלכן.

קרדיטים: צילום: נועה סלטי, איפור: סתיו מונסקי, שיער: רמי בנדסון