איך אפשר לעבור מהפך בריא?, אינסטגרם

איך אפשר לעבור מהפך כזה בלי דיאטות ובלי סבל?

אבי לא אהבה את גופה וסבלה מאובססיה שגרמה לה לסבול ולהיות כל הזמן בדיאטה. כיום היא מצאה את האיזון המושלם בין אוכל וספורט, היא מאושרת, בריאה, ואוהבת את עצמה

  • פורסם ב:
  • 30/05/2018 13:38
  • |

עידן הרשתות החברתיות גובה מאיתנו מחיר כבד בכל מה שקשור לדימוי העצמי שלנו. אם בעבר זה היה נושא ששייך לילדות ונשים צעירות בלבד, היום אישה בכל גיל נמצאת באינסטגרם ובפייסבוק, ומושפעת ממה שמתרחש שם. 

אבי ג'סופ, בת ה-21, משתפת באינסטגרם את הסיפור הכאוב שלה, בו סבלה במשך שנים מדימוי עצמי נמוך, לא אהבה את גופה ונדדה מדיאטה אחת לאחרת בניסיון להשיג את הגוף  הרזה והמושלם.

 איך אפשר לעבור מהפך בריא?

אבי לפני ואחרי(אינסטגרם )

 

"לעיתים כה רבות אני שומעת על נשים שלא אוהבות את גופן", כותבת אבי באחד מהפוסטים שלה בחשבון האינסטגרם שלה שבו מעל 55 אלף עוקבים ששואבים ממנה השראה.

אבי טוענת שמדובר בחרדה שנוצרה בעקבות הגלישה הלא בריאה ברשתות החברתיות, שגרמה לנשים לא לאהוב את עצמן והיום היא למדה לאזן את עצמה בזכות כלים שרכשה עם הדרך על עצמה כשהפכה מבחורה מתוסכלת שכל היום חייה סובבים סביב דיאטה לאישה שעושה ספורט, אישה בריאה, חזקה ושלמה עם עצמה וגופה.

 אבי היום

אבי היום(אינסטגרם )

 

"לפני 3 שנים לא היו לי חיי חברה. לא יצאתי לבילויים, לא אכלתי כמעט, וכל היום הייתי במרדף סביב ספירת קלוריות", חושפת אבי. "האימונים שלי היו ארוכים והתאמנתי לפעמים פעמיים ביום. האנרגיה שלי הייתה ירודה, מצבי הרוח שלי השתנו בקיצוניות, וכל הזמן חיפשתי תירוצים לא להגיע לאירועים ומפגשים חברתיים ומשפחתיים".

 מימין: אבי היום. משמאל: אבי בתקופת האובססיה

מימין: אבי היום. משמאל: אבי בתקופת האובססיה(אינסטגרם )

 

אז איך עוברים מהפך בריא לדבריה?

משווים את עצמכם פחות לאחרים, נעזרים באנשי מקצוע, עושים ספורט בצורה מאוזנת ובריאה ולא כל יום במשך שעות, אוכלים בריא אבל גם נהנים מאוכל אחר באירועים ושמחות ובעיקר לא מפסיקים לחיות בגלל דיאטה. איזון ואהבה עצמית הם הסוד מבחינתה.