קים, אינסטגרם קים קרדשיאן

"היא שינתה לי את צורת הגוף": הכירו את המאמנת המטורפת של קים

קים קרדשיאן העלתה פוסט מפרגן למאמנת הכושר שלה, שבזכותה היא התחטבה ויש לה פחות צלוליטיס לטענתה. הכירו את המאמנת הזו שבעצמה עברה מהפך מטורף

  • פורסם ב:
  • 17/05/2018 12:40
  • |

תרצו או לא, לקים קרדשיאן יש השפעה גדולה על נשים ונערות בכל מה שקשור לדימוי גוף, (בכל זאץ, 111 מליון עוקבים רק באינסטגרם) ולכן, כשהיא העלתה אמש תמונה שלה מלקקת סוכרייה מדכאת תאבון, הגולשים ממהרים להתעצבן ולהאשים אותה שהיא מעודדת אנורקסיה.

אמנם היא מקבלת לא מעט כסף תמורת מוצרי דיאטה שונים, אבל האמת היא שקים בעצמה עובדת קשה להשיג את גופה החטוב, ולא בעזרת דיכוי תאבון. 

הקרדשיאנית חושפת שבכדי להתחטב, היא נעזרת במאמנת כושר אישית 5-6 פעמים בשבוע, בשבילה היא מתעוררת כל בוקר ב-5 בבוקר, ולדבריה, המאמנת הזו שינתה לה את הגוף וגרמה למה לצמצם את הצלוליטיס בגופה.

מאמנת הכושר הזו, מוכיחה בעצמה שאפשר לעשות שינוי מטורף בגוף בעזרת שינוי אורח החיים והכנסת הכושר לל"וז על בסיס קבוע, ובעמוד האינסטגרם שלה היא חושפת את המהפך שהיא עברה וטיפים מהדרך שעבדה לה. המאמנת טוענת שלא תפריטי ניקוי רעלים, לא תפריטי רעב או תוספים וכדורים, מה שעובד זה רק סבלנות ומשמעת, אז אין טעם להמשיך לבזבז את הזמן על גימיקים וסודות.