איך לגרום לבטן להיות שטוחה?, אינסטגרם

עושים ספורט ועדיין הבטן נפוחה כמו בלון? זאת הסיבה

אתם אוכלים לפי הספר, עושים ספורט יומיומי ועדיין רחוקים ממראה בטן שטוחה? הנה 6 מאכלים שעלולים לגרום לבטן שלכם להתנפח

  • פורסם ב:
  • 13/05/2018 13:01
  • |

לא משנה כמה סלט תאכלו וכמה כפיפות בטן תעשו, לעולם לא תשיגו בטן שטוחה אם תאכלו את המאכלים הלא נכונים. ג'אנק פוד, משקאות מוגזים (כן, גם דיאט), עדשים ואפילו בצל ותפוחים - עלולים לנפח לכם את הבטן. אז אם אתם מאלו שהבטן שלכם מתנפחת בקלות, נסו להימנע בהדרגה מהמאכלים הבאים.

רוצות להישאר תמיד מעודכנות? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל
 

1. עדשים

עדשים ובכלל קטניות עשירים בסיבים תזונתיים, אך אלו גורמים לאנשים רבים לנפיחויות בבטן וגזים. גם שעועית, פול, וחומוס נכללים באותה עסקה, אם אתם רגישים אליהם נסו להימנע מהם.

2. חלב

מוצרי חלב אמנם עשירים בסידן אבל ל-65% מהאוכלוסיה הוא עלול לגרום לבעיות עיכול שונות בגלל הסוכר שנמצא בחלב. נסו לעבור לחלב סויה, שקדים, קוואקר או אורז.

 המבורגר וצ'יפס

המבורגר וצ'יפס( אינסטגרם)

 

3. תפוחים

למרות שתפוחים עשירים בויטמינים, מינרלים, וסיבים תזונתיים, הם גם ידועים כמנפחים בשל שילוב הפרוקטוז והסיבים שתוססים במעיים וגורמים לגזים. תפוחים מבושלים יהיו פתרון נהדר לאלו שתפוחים גורמם להם לתופעות לא נעימות. הוסיפו להם קינמון ואכלו אותם עם יוגורט כדי לאזן את רמות הסוכר בדם ומניעת השמנה.

4. חיטה

הרגישים לגלוטן כבר בוודאי יודעים כמה מוצרי חיטה לא בריאים עבורם, אך גם מי שאינו סובל מרגישות לגלוטן עלול לסבול מנפיחות כתוצאה מאכילת מאכלים מקמח חיטה. נסו לעבור לקמח שיפון או כוסמין.


 

5. ג'אנק פוד

מדובר בשם כולל להרבה מזיקים שגורמים להשמנה. בכל המאכלים המהירים יש כמויות גדולות של סוכר, מלח, שומן רווי, ושאר מזיקים ומנפחי בטן למיניהם. הימנעו מהם ככל שניתן.

6. משקאות ממותקים

משקאות מוגזים וממותקים כולל מוצרי הדיאט, מזיקים לבריאות, גורמים להשמנה בטנית, ההשמנה המסוכנת ביותר ומעלים את הסיכון לסוכר. עברו למים בטעמים בהכנה ביתית. הוסיפו מלפפון או לימון למים שלכם.