נטע ברזילי, אינסטגרם

החלום שלי - שנטע תישאר נאמנה לעצמה ולא תרזה

גאלה רחמילביץ' גאה בנטע ברזילי, אבל לא רק בגלל כישרון השירה שלה: עכשיו היא רק מקווה שהיא לא תעשה נינט פינת מרינה מקסימיליאן. טור דעה שכל אישה צריכה לקרוא

  • פורסם ב:
  • 09/05/2018 06:45
  • |

נטע ברזילי הקשיבה ללב שלה והחליטה לעסוק במה שהיא טובה בו, בשירה. היא הפכה לזמרת והופיעה במועדונים ומקומות קטנים, יצרה את האמנות שלה והרשתה לעצמה ללכת איתה עד הסוף. ואז, בתכנית טלויזיה אחת הגשימה עוד חלום והפכה למייצגת שלנו בארוויזיון.

 חלום שתישאר נאמנה לעצמה

חלום שתישאר נאמנה לעצמה( אינסטגרם)

 

את הייצוג הזה היא בחרה, אבל הייצוג השני נכפה עליה; היא הפכה לשגרירה של נערות ונשים שאינן עונות למודל אידיאל היופי של 90-60-90. אם רצתה בו או לא כנראה שלא באמת נדע, אבל אין ספק שהיא חיבקה אותו. בראיונות השונים היא עונה בביטחון ובישירות, מעידה על עצמה שתמיד הייתה יפה אבל לא תמיד ידעה זאת.

הדבר שהכי ריגש ושימח אותי לראות, זה שנטע חיה ונושמת את האמנות שלה, גם בלוק. ביחד עם הסטייליסט איתי בצלאלי, הם יוצרים לוקים ייחודיים, צבעוניים, מלאי נוכחות וגלאם, מבלי להתנצל. היא כמשב רוח רענן בחברה הישראלית, סוף סוף זמרת מעולה עם שואו מטורף ולוק מרגש, סוחף ומלא בטחון. הכי ביונסה פינת ליידי גאגא.

ברזילי ובצלאלי, מוכיחים שגם בחורה שמנה יכולה ליהנות מאופנה, לא להתייחס למה מחמיא או לא, אלא ללבוש FASHION  נטו, מבלי להתנצל. נכון, לא מדובר בטוטאל לוקים קז'ואלים ליום-יום (שם לצערי היא נופלת לפי הסטורי שלה באינסטוש לבגדי סמרטטת), אלא לבגדי הופעה מרהיבים.

 נטע ברזילי

נטע ברזילי(אינסטגרם )

 

נטע היא הדמות החזקה, הדומיננטית והמהממת שכל כך חיכינו לה שתפרוץ. היא כבשה בסערה את התקשורת הישראלית והביאה לנו גאווה רבה גם מעבר לים, לא רק בזכות השירה שלה, אלא בזכות המראה מלא הנוכחות והעוצמה. היא הדמות הראשונה בתכניות הריאלטי שלא הסתירו, טישטשו או הלבישו בבגדים של זקנות, רק בגלל מידתה, והשינוי הזה מרגש ומרענן.

עכשיו נותר לנו רק להחזיק אצבעות ולקוות לשני דברים:

הראשון, שהאנטישמים לא יחבלו לה ושהיא תזכה (הימור שנחלש מדקה לדקה, מאז שהם התלבשו עליה). השני, הוא שהיא לא תעשה נינט פינת מרינה מקסימיליאן בלומין, ותצהיר עכשיו שהיא יפה ומהממת ואוהבת את עצמה כמו שהיא - ואז תרוץ לדיאטת כאסח.

החלום הוא שהיא תישאר נאמנה לעצמה ותישאר דיווה גדולה מהחיים, מבלי להתאים את עצמה או אומנותה לתבניות האידיאל הנוראיות שקיימות החברה שלנו.