עינב בובליל עונה על הכל, אינסטגרם

חושפת הכל: סודות הדיאטה והשפתיים של עינב בובליל

בזמן שעינב בובליל ממתינה שהגוונים שלה בשיער יתפסו, היא משתפת בסטורי שלה את הכל: איך היא ירדה במשקל, כמה פעמים בשבוע היא מתאמנת, ואיך היא הגדילה את השפתיים שלה

  • פורסם ב:
  • 30/04/2018 21:43
  • |

"יש לכן מזל שמשעמם לי, אז אני עונה על כל השאלות הנפוצות שלכן באהבה", כותבת עינב בובליל בסטורי שלה הבוקר, ומשתפת את עוקביה איפה היא למדה איפור, איפה היא עוברת טיפולי צלוליטיס כולל תיוגים והמלצות וגם, היא חושפת את ההתנזרות שלה מפחמימות, שעזרה לה לרדת במשקל.

 מתנזרת מפחמימות?

מתנזרת מפחמימות?( אינסטגרם)

 

"אני כמעט ולא אוכלת פחמימות", כותבת הבובלילית, שהשילה כמחצית ממשקלה, מאז הכרנו אותה בבית האח הגדול לפני יותר מעשור גם בזכות 4-5 פעמים בשבוע. "אבל לפעמים זה כן יכול להיות חטיף בריאות אמיתי, פרכיות או 2 פרוסות לחם מחמצת בשבת, אולי כל השבת פרוסת לחם אחת ופרכיות מצופות שוקולד רק בשבת. 

אז מה היא כן אוכלת? "בשרים, עופות, קטניות, דגנים, פירות, ירקות, מלא, פשוט בלי פחמימות ריקות שמתפרקות לסוכר בגוף ולא נותנות לנו כלום מלבד שומן, עייפות וכבדות".

"פשוט הורדתי פחמימות ולא אוכלת את כל הדברים הלא בריאים והמשמינים", חושפת את סוד הרזון שלה. "לא אוכלת בלילות, אורח חיים בריא, עושה ספורט, יש מליון סוגים של דיאטות ולכל אחת מתאים משהו ולאו דווקא משהו שמתאים לי יתאים לאחרת".

 פרכיות רק בשבת

פרכיות רק בשבת(אינסטגרם )

 

אם תהיתם איך הבובלילית הגדילה את השפתיים שלה: "אצל ד"ר דויד קרויטרו לפני 12 שנים וזה סיליקון ולא חומצה". ובקשר לסימני הרזייה, הודתה הבובלילית שנשאר לה מעט עור עודף וקצת סימני מתיחה אבל הספורט עוזר לה וגם הגנים. "אני חושבת שזה עניין של גנים וגם סוג עור", כתבה והוסיפה: "שעם מלא מלא ספורט משתפר פלאים".

 לא מרשה לעצמה שטויות

לא מרשה לעצמה שטויות(אינסטגרם )

 

ומה עם חטאים מדי פעם? שאלו את עינב - המנטורית החדשה לדיאטות, "אם ממש ממש בא לי משהו לא בריא אז כן. אני לא אמות. ברור שאני יאכל, אבל שוב לא בהגזמה, לא בטירוף כמו שהייתי פעם, ואם היום אכלתי יותר מדי או משהו לא בריא ומשמין אז מחר אני אפצה על זה בספורט, בהרבה מים וירקות. מותר ליפול וחייב לקום", מוסיפה הגורו החדשה.