מצטערת שהיא רזה?, אינסטגרם

נטלי דדון מתנצלת על הרזון שלה

נשות הביצה המקומית יורדות ועולות במשקל ונדמה שכל האינסטגרם מעורב בדבר. נטלי דדון מפרסמת פוסט מתנצל על הרזון וטיטי עלתה במשקל ושלמה עם זה - או שלא

  • פורסם ב:
  • 23/04/2018 14:06
  • |

חושבים שנטלי דדון רזה מדי? ומה עם גל גדות, רותם סלע וטיטי? ולמה זה באמת משנה מה אתם חושבים? נדמה שהשבוע הביצה המקומית שלנו עוסקת במשקל של עצמן יותר מתמיד. 

הכל התחיל עם תמונה שהעלתה מאיה דגן במחווה לנטלי דדון, שמבלה בתאילנד ומוציאה לכולנו את העיניים עם תמונות ביקיני מעוררות קנאה. דגן בחרה להעלות תמונה שלה לצד של נטלי וכתבה שככה זה נראה באמת כשהיא בחופשה, וזה פחות נוצץ מאיך שדדון מראה את זה. נטלי הגיבה על התמונה ומיד זכתה לביקורות על המשקל שלה.

 הפוסט של מיה דגן שהצית את הביצה

הפוסט של מיה דגן שהצית את הביצה(אינסטגרם )

 

נטלי החליטה לא להישאר חייבת והעלתה אל חשבון האינסטגרם שלה את הפוסט הבא, שבעצם מתנצל על הרזון שלה, אבל לא באמת. כך היא כתבה:

"אקדים את יום כיפור מאחר ואינני יכולה להתאפק .... ברצוני להתנצל, לבקש סליחה מעומק הלב. בשמי ובשם חברותי השדופות והרזות. 

 תמונת הפוסט של נטלי

תמונת הפוסט של נטלי( אינסטגרם)

 


סליחה שלא נשארתי רחבה ועסיסית כמו שאתם אוהבים , סליחה שחזרתי לעצמי לאחר הלידה סליחה על הספורט שאני כל כך שונאת, על הטיפולים וסליחה מעומק ליבי על תמונות שמעודדות נשים להיות חטובות, רזות וחולניות. 


נתחיל בזה שמהמם בעיניי כל תהליך ה״העדפה המתקנת״ , ומבורכת הכניסה המדהימה לעולם האופנה של נשים סקסיות על כל מידותיהן. על כך שלא צריך להיות 906090 או מטר שמונים כדי לככב על שלטי חוצות , מקסים עד כה. אבל מתי זה התחיל לעבור את גבול הטעם הטוב. ונוצר מצב שבו המידות שלי נתונות לביקורת בלתי פוסקת ותגובות כגון איכס מגעילה ותאכלי משהו . בואו נתחיל בזה שתפסיקו לבקר גודל של אישה, שקר החן והבל היופי. 


אז אם נניח לציניות לא ממש בא לי להתנצל ואני אוכלת מה שבא לי וגם אתם... תאכלו המבורגר צ’יפס ותקנחו בפיצה במקום לאכול את הראש ואני אוכל הכל מהכל אתחטב לי ואוהב את מה שאני רואה בראי בכל בוקר מחדש. אוהבת בערך , יש ימים שגם לא. כל אחת מאיתנו מתמודדת עם החבילה שלה. אל תוסיפו לנו עם ביקורת ולשון הרע . לחיי מידה 35 של הליוויס הראשון והאהוב עליי מגיל 16 ולחיי עולם המידות המגוונות. אהבת חינם גבירותי ורבותיי".

 נטלי דדון

נטלי דדון (אינסטגרם )

 

יומיים לפני כן, טיטי החליטה לעשות סדר בטלפון שלה, בו היא נתקלה בסרטון שלה, והחליטה לשתף אותנו בהגיגיה אודות משקלה. כך היא כתבה בפוסט ארוך מאוד לצד הסרטון, בו היא נראית רזה לטענתה. מוכנים?

"טלפון חדש אז תמונות שלא נראו מעולם, ככה אני נתקלת בסרטון הזה לפני שנה והדבר הראשון שעולה לי לראש זה, "וואי כמה רזה הייתי" ואז אני מסתכלת שוב ומבינה שזה קצת מוגזם ועל גבול המגעיל אותי. אני לא מהבנות שמטיפות או שופטות משתדלת שלא לשפוט אף אחד וגם לא את עצמי, ואם לומר את האמת הגוף שלי עבר שינוים קיצונים בשנתיים האחרונות.
הישרדות, הרעב הפתאומי הזה גרם לי להוריד 10 קילו, עשרה קילו שלא היו לי".

 טיטי בתקופת הרזון

טיטי בתקופת הרזון( אינסטגרם)

 


לקח לי שנתיים לחזור לגוף הקודם, ואם אתם חושבים שאני שלמה עם הגוף שלי עכשיו אז אתם מתבלבלים (אני שוקלת היום הכי הרבה שקלתי בחיים אבל גם הכי בריאה, אני כמעט ולא שותה אלכוהול,בהתחלה זה התחיל כי רציתי להוריד במשקל, ואז זה נמשך כי זה פשוט ככה יוצא) אני תמיד מנסה לשמור על הראש צלולו בכל מה שנוגע לגוף שלי, ואני מצליחה.. לרוב.
אני מאמינה שלקח לי זמן לקלוט שהגוף הוא כמו מכונה, צריך לטפל בו לאט ובזהירות ולא בפתאומיות, יותר מזה אני מבינה שאורך חיים בראי כולל תזונה נכונה!! ולא לדלג על ארוחות, אני גם מבינה כן זה קצת מצחיק.. אני מבינה שאין מספיק רזה, שרירית, חטובה, תמיד אפשר יותר וזה אף פעם לא נגמר. ואני מבינה "שאישה" חייבת להתאים לאיזה הגדרה של גוף מסויים, לחץ חברתי כזה שמכתיב לנו מה יפה ומה פחות. וכדוגמנית בכלל זה התעסקות יום יומית בגוף. 


הפרעות אכילה יש גם במחשבות..וכמובן יש תמיד את המבקרים, את רזה מידי, את שמנה מידי.. היום אני יכולה להגיד שיש לי הרבה יותר במשקל מספרית, המשקל לא מלחיץ כמו פעם, והיום אני גם יכולה להגיד שאני עם הרבה יותר שרירים בגוף מאי פעם, כן אני טסה הרבה וזה לא מאפשר לי להתאמן באופן קבוע, וכן זה לא תירוץ אבל בהחלט שכן.. אני מודעות לגוף שלי ומה הם הדברים החיונים לו.


הרזון הזה בתמונה מגיע מחוסר תזונה!!!! אני מסוג האנשים שלא אוכלים כשיש לי אקשן בחיים. אני זוכרת שהרבה התלהבו מהגוף הזה והאמת שגם אני,והיום אני מבינה אחרת. כן חשוב להתאמן ואני חוזרת להתאמן לפחות כל יום. כן חשוב לאכול לתדלק את הגוף, חושב לא להרעיב את הגוף.


אני אומרת שאין דבר כזה מושלם, את רק צריכה להסתכל במראה ולאהוב את עצמך, לעשות למענך ולא למען אחרים גם לא למען העבודה. עכשיו את יכולה להיות מאוד רזה, אבל בריאה, והכי חשוב בריאה בראש. את גם יכולה להיות שמנה העיקר שתשמרי על גוף שלך ותעשי ספורט בשביל עצמך למען ההרגשה טובה שלך. אל תסתכלי על השלטים ותוכלי את הלב, תסתכלי פנימה ותעשי למען עצמך".

 טיטי של היום

טיטי של היום(אינסטגרם )

 

נשארתם עד הסוף? תודו שנדמה שהעיסוק של בנות הביצה במשקלן גבוה מתמיד. יש יאמרו שזה בגלל הקיץ, בגלל עידן האינסטגרם, או בגלל אידיאל היופי שעדיין לא משתנה, אבל בעצם מי שנותן להן את הלגיטימציה לדסקס על משקלן, ולגרוף מכם עשרות אלפי לייקים בגלל קילו אחד יותר או פחות זה אתם. המלייקקים, המגיבים והשופטים, שמרגישים צורך להיכנס להן לבטן ולמשקל, אז עד שתפסיקו עם זה - ככל הנראה שתמשיכו לקבל מהן פוסטי משקל כאלו ואחרים.