אחרי השינוי, פייסבוק

ירדה 22 קילוגרמים ממשקלה רק בזכות ההליכון

תשכחו מדיאטות בזק, הדבר היחיד שעזר לאורנית להשיל 22 קילוגרמים ממשקלה ולהתחטב זה ללכת מדי יום במשך שעה על ההליכון. האם זו הדרך החדשה לרזות?

לפני השינוי

לפני השינוי ( פייסבוק)

 

רבים מאיתנו נאבקים במשקל, מתאבדים על דיאטות קשות ומתסכלות, כשבעצם כל מה שאנחנו צריכים זה להתחיל לזוז. זה מה שקרה בכל אופן לאורנית, אמא ל-3 ילדים קטנים שסבלה כל חייה ממשקל עודף, אבל רק כשהתחילה לעשות ספורט, היא ירדה במשקל והתחטבה. 

"הכל התחיל לפני שמונה חודשים, שילדתי את בני השלישי, בתמונה הזאת אני עומדת ומחייכת אבל נשבעת שבכיתי לפני הברית אפילו אמרתי לבעלי תלכו אתם אני לא באה". כך כתבה אורנית באחת מקבוצות הפייסבוק. "שנה לפני, בדיוק אותו סיפור: ילדתי את בני השני, בכי והרבה שומן. הסתובבתי ימים שלמים בשביל לקנות שמלה, אבל רוב השמלות לא עלו עלי", שיתפה.

"באותו יום עם המחטב שלא נשמתי איתו בברית התחלתי דיאטה. שקלתי 67 קילוגרמים. בתאריך 15.7 עשיתי דיאטה ללא ספורט. עד ה-1.9 ירדתי שני קילו ואז התחלתי לעשות ספורט כל יום שבע פעמיים בשבוע. פשוט לא יכולתי לראות את עצמי וביום שהתחלתי ספורט הכל התחיל לרדת".


"שבעה חודשים אחרי הגעתי למשקל היעד שלי - 45 קילו שלא חלמתי עליו. אמרתי בהתחלה 55 מספיק לי אבל כנראה שממש לא נלחמתי עד היום אני עושה כל יום ספורט חמישה ימים בשבוע שומרת ובשישי שבת מרשה לעצמי ארוחה עם המשפחה מה שבא לי. תתחזקו תילחמו תחלמו בסוף חלומות מתגשמים".

 אחרי השינוי

אחרי השינוי(פייסבוק)

 

אורנית מספרת שמה שעזר לה לרזות זה בעצם ספורט יומיומי ותפריט תזונה בריא, אבל מה שנתן לה את הבוסט העיקרי הוא ללא ספק הספורט. אז איזה ספורט? הליכה או ריצה על ההליכון במשך שעה.

האם ניתן לרזות דרך ספורט בלבד?

הרבה אנשים חושבים שאם הם יאכלו מה שמתחשק להם אבל יעשו ספורט, הם ירדו במשקל, אבל בעצם מדובר בדרך המהירה להשמנה. כדי לרזות יש לאכול בריא, לשלב ספורט ולא להכניס יותר קלוריות ממה שמוציאים. ניתן לרדת במשקל גם ללא ספורט, במידה ונמצאים במאזן קלורי שלילי, אבל אם רוצים להשיג גם תוצאות של חיטוב - מומלץ לשלב פעילות גופנית ודווקא דגש על משקולות, שעוזרות לגוף לשרוף יותר שומן ולבנות מסת שריר ולהתחטב.