כנס פיבו, שרון ינובסקי קפלן

להיט חדש - חדר כושר נייד: ככה תשרפו 600 קלוריות בחצי שעה

רצועות הגו פלו שמשתלטות על העולם משתדרגות, וכעת ניתן לחבר אליהן אביזר תומך אימון, בעזרתו תוכלו לחטב את כל הגוף. כל הפרטים על הלהיט החדש

אם בעבר היו לנו משקולות וגומיות, היום זה ברור - העולם מכור לרצועות אימון. לירון פריהר, 28, פיתחה את הגו פלו, המורכב מ-6 רצועות בנג'י ורשום כפטנט עולמי. בארצות הברית וברוסיה, הרצועות הפכו ללהיט של ממש, ולאט לאט או יותר נכון מהר מאוד, הן משתלטות על עולם הכושר וגורמות למאמנים ומתאמנים להתמכר לתופעה שמתאימה לאימונים קבוצתיים, אישיים, לאימונים בפארק או לאימון ביתי.

פריהר, ישראלית שחיה במיאמי, מציגה מדי שנה את הגו פלו בכל הכנסים החשובים בעולם הכושר, והשנה, זו הייתה הפעם הראשונה שבה הציגה בכנס הגדול בעולם - פיבו 2018 בגרמניה, הכנס שמביא את החידושים והלהיטים בגזרת הכושר והבריאות.

כנס פיבו

כנס פיבו( שרון ינובסקי קפלן)

 

החידוש העיקרי שהביאה לירון אל הכנס ובקרוב גם לארץ, הוא בעצם סוג של בר, המתחבר את הגו פלו, ובעזרתו ניתן לחזק עוד יותר את שרירי הבטן, ולהוסיף תרגילים לגב (חתירה), לידיים או לישבן, ממש כמו בחדר כושר. האביזר החדש מתאים לשימוש בחדר הכושר, בפארקים, לאימונים קבוצתיים או לעבודה בבית למי שמאס במנוי בחדר כושר.

כנס פיבו

כנס פיבו( שרון ינובסקי קפלן)

 

מה שמייחד את אימון הגו פלו, מעבר להתנגדות הרצועות, זה העבודה הדינאמית איתו בעבודה על 45% שמגייסת את שרירי הליבה. אימון גו פלו מבצעים כחצי שעה ושורפים בין 500-600 קלוריות. אם מתחשק לכם אביזר כזה בביתכם, תצטרכו להיפרד לשלום מ-1,500 שקלים ולהוסיף עוד 400 שקלים לאביזר החדש, אבל בעתיד הרחוק זה עשוי להשתלם לכם אם תתמידו באימונים. למתחילים ולמי שלא מכיר את הגו פלו, מומלץ להתאמן עם מאמן לפחות בהתחלה, על מנת ללמוד כיצד לעבוד איתו בצורה מדויקת וכדי למנוע פציעות.