מה למדנו מהאינסטוש של קים?, אינסטגרם

הטייץ שיכבוש את כולכן בקיץ הקרוב

גם אם זה נראה לנו נורא בהתחלה, אחר כך כולנו עושות את זה גם. כשאת קים קרדשיאן את מעדכנת את כל העולם מה הטרנדים החזקים. זה מה שלמדנו מהאינסטגרם שלה לקיץ

  • פורסם ב:
  • 11/04/2018 11:47
  • |

קים יודעת מה טוב לכולנו גם אם אנחנו לא יודעות את זה, וגם אם בהתחלה אנחנו מסתכלות על הטרנדים שלה ואומרות 'איכס', במוקדם או במאוחר אנחנו לובשות את זה גם, כי ככה זה שאת קים קרדשיאן - את פשוט יודעת מה יתפוס לפני כולם ויש לך כל כך הרבה עוקבים שיעתיקו מתישהו. הנה 5 דברים שבקרוב נראה על כולן בקיץ הזה.

 הטרנד הספורטיבי מגיע אל בגדי הים

הטרנד הספורטיבי מגיע אל בגדי הים(אינטגרם קים קרדשיאן )

 

1. בגד ים ספורטיבי

תשכחו ממחשופים מוגזמים, מקשירות מסובכות ומצבעים מקושקשים מדי, אחרי שהטרנד הספורטיבי כבש אותנו בסערה ואת הטייץ שלנו אנחנו מאמצות גם בימים שאנחנו לא מתאמנות, גם בגדי הים שואבים השראה מהג'ים. חזיות בגדי הים שלנו יהפכו להיראות דומות יותר לגוזיות אירובי, ואם תשאלו את קים - אדום הוא הצבע הלוהט והסקסי של הקיץ, אבל כל צבע יעבוד בגרסה הספורטיבית והמחמיאה והנוחה יש לציין.

 יעבוד גם בשחור

יעבוד גם בשחור(אינסטגרם )

 

2. האורך כן קובע

מי שהייתה פה בניינטיז וזוכרת את הטייצים עד הברך, תשמח או לא תשמח לגלות שהם חוזרים. האמת היא שמדובר במפגע אופנתי יותר מטרנד לוהט, בעיקר לכל מי שהתברכה ברגליים קצרות, אבל תרצו או לא - הם חוזרים ובגדול - המכנסיים עד הברך. ג'ינס, חאקי או טייץ - הכל הולך.

 היי למכנסיים עד הברך מהנייטיז

היי למכנסיים עד הברך מהנייטיז( אינסטגרם)

 

3. נעליים שקופות

אמנם לא מדובר בטרנד ממש חדש, אבל הוא הולך לעלות שלב בקיץ הזה, ואם בא לכן להתהלך בסטייל בקיץ הזה, אז חפשי לך שפכפכים עם או בלי עקבים, ואת מסודרת.

 גם טייץ יעבוד

גם טייץ יעבוד( אינסטגרם)

 

4. פאוץ'

אם עדיין לא הבנתן - הפאוץ' המצחיק מפעם חזר לגמרי, ואם לא השתכנעתן עד עכשיו אז צפו איך קים עושה את זה עד הסוף עם לוק מהניינטיז שלא משאיר ספק שמדובר באקססוריז מקובל לגמרי.

חפשי לך פאוץ'

חפשי לך פאוץ'(אינסטגרם )

 

5. נעליים מכוערות

אין לנו דרך לעדן את זה, אבל צפו בתמונה האחרונה של קים עם הגרביים למעלה והנעליים שנראה ששכחה לזרוק מהחטיבה. כן, גם הן הולכות לכבוש אתכן בקרוב, ראו והוזהרתן!