עומרי מזרחי, כוכב רשת , הצינור עם טל ברמן

"עשו לי את המוות": כוכב הרשת עומרי מזרחי על הבריונות בביה"ס

בגיל 17, עומרי מזרחי מלמד את הרשת את סודות האיפור והסטייל. אביו התפרסם במאסטר שף, אבל הוא הולך לכיוון האופנתי. על הדרך, הוא מספר איך עבר בית ספר בשל סגנון חייו

את עומרי מזרחי אי אפשר לפספס. האיפור, הציפורניים הארוכות והלבוש הייחודי העסיקו אותו מאז ומתמידבחדר הקטן שלו ברעננה, דחוסים בארון עשרות חליפות אופנתיות שהוא שומר בקנאות, תיקים ממותגים והמון זוגות נעליים
פאות.

"אני עובד וקונה תיקים, הנה שאנל מקורי, עולה הרבה", הוא מראה, "זה סמל סטטוס, אני אוהב אופנת עיליתהנה נעלי אדידס, ובאירוע האחרון סטטיק אמר לי 'וואו'". 


הוא רק בן 16 ויש לו כבר מאה אלף עוקבים באינסטגרם, הוא משתף פעולה עם חברות מסחריות בערוץ יוטיוב משלו ומזוהה עם הטרנד העולמי של ההיט בויז – גברים שנראים כמו נשים ומכתיבים טרנדים באיפור. "זו עבודה לכל דבר", הוא מסביר, "אני מצלם סרטונים, מדריך על מוצרים חדשים".

עומרי מזרחי, כוכב רשת
 

עומרי מזרחי, כוכב רשת (הצינור עם טל ברמן )

 

אל עולם האופנה הוא לא הגיע במקרה. אביו של עומרי, אדי מזרחי, הביא את רשת "לי קופר" לישראל והתפרסם דווקא בזכות אהבתו לבישול כמתמודד במאסטר שףהקרבה לעולם הזוהר פתחה לו את התיאבון ובגיל 13 הוא כבר התמודד בתוכנית הילדים הפופלרית "הבנים והבנות", שאחראית לרוב כוכבי היוטיוב והאינסטגרם שהילדים שלכם מעריצים. "הפכתי לפליט ריאליטי, זה כמו האח הגדול", הוא מספר.

אבל מתחת לשכבות המייק והביטחון העצמי ישנו נער שספג לו מעט ביקורת על רקע השונות שלו. "עשו לי את המוות, התעללו בי", הוא מודה, "שמעתי כל קללהבהתחלה זה נגע בי, והתחשלתי, והתחלתי לעשות מה שבא לי". אפילו בבית הספר לא הצליחו להתמודד עם אורח החיים שלו, שלא תואם את שאר הילדים, עד שהוא נאלץ לעבור בית ספר.


בבית המצב שונה. אביו שעוזר לעומרי לנווט את הקריירה נותן לו רוח גבית ומקבל אותו ללא תנאי. "אני רואה אותו מעצב אופנה ודוגמן עילית, אני רואה אותו מדגמן בגוצ'י", הוא אומר. עומרי מוסיף: "גם אני".