אליזבת הארלי מרגיזה את העוקבים, אינסטגרם

בגיל 52 אליזבת' הארלי מטריפה את הרשת בגלל מחשוף

האם המחשוף העמוק שלבשה הארלי בתמונה יחד עם בנה מוגזם? ככה חשבו העוקבים שלה באינסטגרם. צפו ותשפטו

  • פורסם ב:
  • 10/04/2018 08:54
  • |

אם תסתכלו בחשבון האינסטגרם של אליזבת' הארלי, תהיו בהלם משני דברים: האחד, העובדה שהיא בת 52 - בעודשהיא מתחזקת גוף של ילדה בת 20, והשני, כמות הצילומים שלה בבגדי ים. 

בשנים האחרונות להארלי, כמו לנטלי דדון ולנטע אלחמיסטר, יש מותג בגדי ים משלה, ולכן היא מדגמנת לקו שלה ומעלה לא מעט תמונות ביקיני החושפות את גופה החטוב.

 התמונה שהטריפה את הרשת

התמונה שהטריפה את הרשת( אינסטגרם)

 

הארלי רגילה לספוג תגובות שונות ברשת על התמונות החושפניות, אך לפי ההתנהלות שלה, זה לא ממש מפריע לה, ובעניה מדובר בעסק לגיטימי - כדוגמנית היא אמורה לחשוף את גופה ולא משנה בת כמה היא.

לפני מספר ימים העלתה הארלי תמונה עם בנה, בו היא מברכת אותו ליום הולדתו, ובו היא מצולמת עם חולצה/שמלה/בגד ים - עם מחשוף נדיב במיוחד. בברכת יום ההולדת כתבה שהנסיך שלה והאור שבחייה כבר בן 16, ובמקום שהעוקבים יתרגשו מהברכה המרגשת, הם התרגשו יותר מהמחשוף והגיבו בהתאם. 

 ליז חושפת

ליז חושפת ( אינסטגרם)

 

בחשבון האינסטגרם שלה התחיל דיון עמוק שבין מחשופים עמוקים לחינוך, והיו כמה עוקבים שטענו שזה לא חוקי לחנך ככה ילדים. ההתבטאויות של חלק מהעוקבים יצאו מפרופורציות ואף התפתח ריב בין הגולשים, חלקם טענו שהיא לוהטת ומדובר בקנאים בזמן שאחרים הזדעזעו מהתמונה. לשיפוטכם.