ההפרעה שהפכה את אורן גל ליוטיוברית אופנה מצליחה

אורן גל, כוכבת רשת לגילאים צעירים, סבלה מהפרעה נפשית שגרמה לה לתלוש את שערה. לאט לאט הצליחה להפוך את הבעיה לתראפיה - ומאז חייה הרבה יותר ורודים ומאושרים

טריכוטילומניה, מכירים? ההפרעה הזו מעולם בריאות הנפש, הגורמת לאנשים לתלוש את שערם, הפכה אצל אורן גל, בעלת ערוץ היוטיוב המצליח Real Smoothie המנגיש את עולם האופנה לילדים ובעיקר ילדות, מבעיה - ליתרון. 

אם אתם לא מזהים את אורן, כנראה שעברתם את גיל 13. בעולם המקביל שנקרא יוטיוב היא כוכבת עולה עם מעל ל-60 אלף עוקבות, שמקשיבות לסיפורים שהיא חולקת ומחקות את המראה הייחודי שלה וככה זה נראה בשטח כשהן מגיעות להסתער על מכירת בגדים מהארון הפרטי שלה.

רק לפני שלוש שנים החיים של אורן היו הרבה פחות צבעוניים מהמראה שלה - היא שוחררה מהצבא בגלל סיבות בריאותיות, שקעה בדיכאון והחלה להסתגר בחדרה.

אורן גל, יוטיוברית אופנה בעלת הערוץ Real Smoothie
 

אורן גל, יוטיוברית אופנה בעלת הערוץ Real Smoothie (הצינור )

 

"יום אחד באתי וגזרתי לעצמי את כל הפוני. אחרי שזה קרה, תלשתי לעצמי את כל השיער. הייתי בשלב מסוים קירחת לגמרי", היא מספרת בראיון לצינור, "בנשף הסיום הרגשתי מכוערת, וכשצבעתי את השיער, משהו בי נרגע. כל פעם שאני לא מרוצה מהצבע בשיער אני מתחילה לתלוש אותו, וצובעת לצבע אחר. לא פתרתי את הבעיה, אבל מצאתי לה פיתרון".

החשיפה שהפכה לתראפיה כבר מפרנסת אותה בכבוד, ולאחרונה היא גם חצתה את המסך מהרשת לטלוויזיה. "זה שינה את חיי מקצה לקצה והפך אותי לאדם שמח בטירוף שמצא את המטרה שלו בחיים". 

ואורן? היא ממשיכה לחלום על עתיד ורוד ומתועד. "לא משנה לאן אמשיך, גם כשיהיו לי עוד ילדים 20 שנים, אני רוצה להמשיך עם ערוץ היוטיוב שלי ולתעד את החיים הוורודים שלי".