מורן מזוז, זמרת, יוצרת ומדריכת כושר , ערוץ עשר

מורן מזוז מציגה מהפך מדהים: כך ירדתי 40 קילו ונכנסתי לכושר

לאחר שלא מצאה כלום בחנויות הבגדים והגיעה ל-94 ק"ג, הערה אחת מהחבר גרמה למורן מזוז להחליט שזהו זה. מאז, הזמרת וכוכבת הריאליטי הפכה גם למדריכת כושר. כך זה קרה

מורן מזוז התפרסמה כזמרת ויוצרת בתוכנית "כוכב נולד" - אבל גם סבלה בעבר ממשקל עודף. מאז, היא השילה 40 ק"ג ממשקלה - והפכה למדריכת הכושר הראשונה בארץ שהיא גם לקויית ראייה.

"בכוכב נולד שקלתי הרבה, אבל לפני כן הייתי 94 קילו", היא מספרת למיכל צפיר, "ירדתי ועליתי ועשיתי דיאטות, ורציתי לעשות קיצור קיבה – אבל מה שהרתיע אותי זה הטבעת, ולהקיא, והחיתוכים למיניהם בגוף. אני מבינה גם נשים מלאות, אבל היתה בעיה שבחנות בגדים לא מצאתי כלום - זה מידה 46 או לארג' בכל דבר - והייתי צריכה ללכת לחנות של מידות גדולות כשהייתי עוד צעירה.

מורן מזוז, זמרת, יוצרת ומדריכת כושר
 

מורן מזוז, זמרת, יוצרת ומדריכת כושר ( ערוץ עשר )

 

"בסוף, כשהכרתי את חבר שלי, הוא אמר לי 'את מה זה יפה, למה את שמנה?'", היא ממשיכה. "נורא התחברתי אליו ואמרתי לעצמי שאני חייבת להוריד במשקל. עשיתי מחקר באינטרנט, קופות חולים, אתרי בריאות, מדריכי כושר - דוקטורט באינטרנט - ובניתי לעצמי תפריט. הורדתי דברים מיותרים ושטותיים כמו טוסטים וממתקים, הכנסתי הרבה קטניות, דגנים ואורז. עשיתי את זה לבד לבד. גם אמא שלי מה זה זרמה איתי, והייתי מבקשת ממנה להכין לי למשל אורז עם עדשים כדי שיהיה לי חלבון, או עם שעועית. במקביל, הוספתי אימוני כושר - הייתי מתאמנת גם קודם, אבל לא ברמה של ריצות 11-12 ק"מ ופיתוח מאסת שריר".

צפו בראיון המלא, ובו מזוז גם מספרת איך היא מנצלת את היותה מפורסמת כדי לפעול בכנסת למען בעלי מוגבלויות.