להתלבש כמו כוכב: איפה הסלבס עושים את השופינג שלהם?

רותם סלע, אביב אלוש, אפרת גוש ועוד כוכבים הגיעו אל פתיחת החנות החדשה של קסטרו ברמת אביב. יצאנו לבדוק איפה הם מעדיפים לעשות שופינג – ברשת או בקניון?

בימים שבהם נמצא תחום האופנה במשבר שלא ידע כמותו, פותחת רשת קסטרו חנות חדשה ונוצצת ברמת אביב. רק לאחרונה פורסם שכ70 אחוזים מחברות האופנה בישראל נמצאות במשבר חריף, ו80 מהן בסכנת קריסה של ממש, והכל בגלל ההעדפה של רבים מאיתנו לקנות בקליק. אבל סקר קצר בקרב הכוכבים מעלה תמונה הפוכה. 

"לא קונה באינטרנט, אולי אני יוצאת זקנה" טוענת רותם סלע, "לא אוהב לקנות באינטרנט, זו בעיה שאני לא יכול למדוד" מצטרף אליה אביב אלוש. גם אפרת גוש, נלי תגר ומיכל ינאי מסכימות עם הדעה הזו. 

קסטרו נאלצה לאחרונה לסגור מספר סניפים, והשנה ויתרה לראשונה על תצוגת האופנה המסורתית שלה. כדי להתמודד עם הנהירה של הלקוחות לרשת, החליטו בחברה לצאת בקמפיין דיגיטלי קומי שיצוד את הגולשים. בין השאר צולמו סרטונים המציגים את הכוכבים מבקרים כביכול בצפון קוריאה, אביב אלוש מסתובב עם יד שבורה, ורותם סלע מבוהלת לאחר שפרצו לה הביתה. "קיבלתי טלפונים מדודות מודאגות שחשבו שזה אמיתי" מספרת רותם. 

אז לצפון קוריאה כנראה שהכוכבים לא יסעו, אבל חג פסח הקרוב מזמן תכניות חופשה אחרות: "נוסעים ללונדון, לבן זוגי יש חרדת חגים, כל חג הוא שואל לאן נוסעים?" אומרת אפשרת גוש. גם נלי תגר תצא מגבולות ישראל: "פורטוגל, נעשה ליל סדר שם, חלק התבוללו".