קיארה ילדה, אינסטגרם

קיארה פראני חושפת תמונות אינטימיות מהלידה שלה

עם הרבה דמעות פוטוגניות, בלוגרית האופנה המצליחה בעולם ילדה אמש את בנה הראשון, ורק אצלה באינסטגרם זה נראה כל כך מושלם כמו בסרט

  • פורסם ב:
  • 21/03/2018 14:42
  • |

יש כל כך הרבה בלוגריות אופנה, אושיות סטייל ופשניסטות שעשו קריירה מהאינסטגרם, אבל כולנו יודעים שמי שהתחילה עם הכל ועשתה את זה בהצטיינות זו בלוגרית העל ואשת העסקים המפולפלת קיארה פראני. אולי בזכות העובדה שלא משנה מה עובר עליה בחיים, וכמה סגנונות היא משנה, היא תמיד נראית שיקית ונונשלנטית. 

פראני האיטלקיה, נכנסה להריון חודשים ספורים אחרי הצעת הנישואין המתוקשרת של בן זוגה זמר הראפ פדז, על במה מול עשרות אלפי מעריצים, ואמש היא ילדה את בנה הראשון לאונצ'ינו הקטן. הבוקר היא העלתה פוסט, שאושיות אופנה לא היו מעזות להעלות, פוסט חושפני ואינטימי מחדר הלידה, בו רואים את השניים בוכים מאושר (אולי גם כאב כי בכל זאת לידה זה עסק כואב), ובו היא כתבה שאלו היו הדמעות הכי טובות שלה אי פעם, שזו הייתה לידה ארוכה והיא מורגשת לה כמו סצנת קולנוע וכמובן, שהיא כל כך נרגשת ואוהבת את לאונצ'ינו הקטן שלה.

 קיארה אמא - מזל טוב

קיארה אמא - מזל טוב(אינסטגרם )

 

גם מחדר הלידה היא נראית הכי בסטייל, עם הקוקו המרושל בדיוק המושלם והגומייה הכי פיין שיש. לאורך כל ההריון שלה, שמרה פראני על הלוקים המסקרנים שלה והוכיחה לכולם שממש עד חדר הלידה וגם בחודש תשיעי הקשה מכולם, אפשר להיראות גלאם.

 קיארה בחודש תשיעי

קיארה בחודש תשיעי( אינסטגרם)

 
 שבוע לפני הלידה שלה

שבוע לפני הלידה שלה(אינסטגרם )