טורקיז - הצבע של הקיץ הזה, אינסטגרם

התיק של בלייק לייבלי שאת חייבת בקיץ הזה

מייקל קורס משיק קולקציית קיץ אופטימית מתמיד עם הרבה טורקיז, ורוד, פרחים ובלייק לייבלי כהשראה. מה תלבשו בקיץ הזה וכמה זה יעלה לכן?

טורקיז, פרחוני, ובלייק לייבלי

מייקל קורס משיק את קולקציית הקיץ שלו, ולפי ראות עיני, העולם ורוד, פרחוני ואופטימי. בקולקציית קיץ 2018 של המותג יש כמה טרנדים בולטים: האחד, יתאים בול עבורינו ליום העצמאות, ומדובר בהרבה פריטים כחולים ולבנים. בנוסף, הצבע הטורקיז נכנס חלק למלתחת הקיץ וזה מתבטא בשמלות סריג מחמיאות ובתיקים. בנוסף, תוכלו למצוא בקולקציה הרבה פרחים מכל מיני כיוונים, החל משמלות, נגיעות בשרוולים והפרחים מגיעים גם לתיקים ולנעליים. גם הצבע הורוד בייבי בולט העונה וכן הדפסי נקודות שממשיכות איתנו הלאה.

 טורקיז - הצבע של הקיץ הזה

טורקיז - הצבע של הקיץ הזה( אינסטגרם)

 

עוד חדש בגזרת התיקים של קורס, היא משפחה חדשה של תיקים בשם בלייקלי, בהשראת הכוכבת והשחקנית בלייק לייבלי, שהיא המוזה של המעצב. גם התיק בהשראה מגיע בטורקיז, באדום או בשחור, לבן או פודרה. לתיק רצועות עור נוחות לנשיאה וגם אופציה לנשיאה על הכתף.

 תיק לייבלי

תיק לייבלי( אינסטגרם)

 

חידושים נוספים בקולקציה הם תיקי הבריסטול, תיקי הגב, שמגיעים אלינו העונה בגרסה חדשה מרעננת ומחוררת, ומתכתבת עם שאר קולקציית הביגוד ולכן ניתן לראות עליהם גם את הפרחים המדוברים למשל. תיקי המרסר המוכרים של המותג מוצעים כעת בגרסת קש קיצית.

 מייקל קורס בתיק פרחוני

מייקל קורס בתיק פרחוני( אינסטגרם)

 

בשורה התחתונה: קולקציית הקיץ של קורס מרעננת ואופטימית, שיקית, קיצית, ועם זאת שומרת על איפוק ואלגנטיות, ומתאימה לנשות עסקים או כאלו שחשוב להן להיראות מוקפדות בכל עת. אם בעבר המותג היה כמעט בלתי מושג, היום המחירים הרבה יותר נגישים ועם זאת שומרים על איכותם. הפריטים בקולקציה מתאימים לאביב ולקיץ, ליום וגם לערב, כך שבכיף אפשר ללכת עם שמלת הסריג הצמודה הטורקיזית לעבודה, ולהמשיך לבלות בערב בלי לעצור בבית להחליף בגדים. אהבנו במיוחד את שמלת הסריג הכחולה והמחמיאה עם כתפיה אחת, הטרנד המחמיא של הקיץ הזה. מחירים: 390-1790, אביזרים: 210-2490 שקלים.

 הקיץ של קורס

הקיץ של קורס( אינסטגרם)