נטע ונועה, אינסטגרם

3 טרנדים רותחים שלקחנו משבוע האופנה

מה למדנו משבוע האופנה? שזהב וכסף דווקא כן הולכים ביחד, שסניקרס הם לגמרי העקבים וגם הכפכפים החדשים של הקיץ, שהתכשיטים בקיץ יבלטו מתמיד ושיש לנו אחלה אופנה בארץ

1. כסף וזהב זה דווקא עובד

שבוע האופנה הישראלי הסתיים לו, אבל יש כמה מסקנות שילוו אותנו הלאה לקיץ הקרוב, לגבי הטרנדים שיהיו לנו העונה. שבוע האופנה, שהתקיים השנה במתחם התחנה, נפתח באירוע גאלה חגיגי ונוצץ, אליו הוזמנו מבכירי תעשיית האופנה, והמוזמנות התבקשו להגיע בקוד הלבוש כסף וזהב. אם בהתחלה חשבנו שמדובר בהגזמה, ראינו שמדובר בהחלט בדבר שנית לאמץ אם זה ללבוש חולצה או שמלה כסופה ולשלבה עם עגילים זהובים או תיק מוזהב. כן, גרוזיה תשלוט בקיץ הקרוב ובעיקר בעונת החתונות הקרובה.

 דנה פרידר

דנה פרידר בשבוע האופנה( אבי ולדמן)

 

2. סניקרס עם כל לוק

אין ספק שהסניקרס הן ההמצאה הכי ידידותית למשתמשת, וגם אין דבר מבורך יותר מזה שהן חזק איתנו באופנה בשנים האחרונות. השנה, ראינו שת"פים בין מעצבות אופנה לסניקרס כמו רימה רומנו לריבוק או ניו בלאנס לשנקר, ונראה שמעבר לזה שמדובר בטרנד שממשיך, יש לו גם אחלה אמירה - שאנחנו הכי יפות כשנוח לנו. נטע אלחמיסטר ונועה בני, הציגו לראשונה על המסלול את קולקלציית בגדי הים שלהן כשכל הדוגמניות עלו עם סניקרס על הבמה, וזה לגמרי עבד. ואם כבר מדברים על בגדי ים, אז לא ראינו חידוש מקורי בתצוגה של השתיים למותג בננהוט, ולמרות שבתצוגת האופנה שלהן צעדו נשים בכל המידות והגזרות, בגדי הים שלהן קטנטנים, בעיקר באזור הישבן (ברזילאיים), ולא בטוח שיגרמו לכל אחת להרגיש נוח עם עצמן בזמן שהן קופצות למים.

 תצוגת האופנה של נועה ונטע לבננהוט

תצוגת האופנה של נועה ונטע לבננהוט( אבי ולדמן)

 

 

3. מעיזים עם התכשיטים

שבוע האופנה הוכיח לנו שאנחנו לא צריכות לפחד לבלוט ולהיות יפות, ובקיץ הזה, אנחנו הולכות ללבוש בגדים שהן לגמרי תכשיטים בפני עצמם (מיה גלר עשתה תצוגה שלמה שכולה בגדים מתוכשטים), העגילים הופכים גדולים יותר (כמו בתצוגה של אלון ליבנה ואפרת קסוטו, שם ראינו גם את הנזם חוזר עם טוויסט מגניב), ובאופן כללי, התכשיטים הופכים להיות יותר גדולים והרבה פחות מוצענים. אז אל תפחדו להעז בקיץ הקרוב, זה לגמרי חוקי.

 התכשיטים של קסוטו בשבוע האופנה

התכשיטים של קסוטו בשבוע האופנה( אינסטגרם אפרת קסוטו)