טל טלמון: "חתן זה רק תירוץ, שמלת הכלה זה מה שחשוב"

טל טלמון מצטלמת לקמפיין שמלות כלה של המעצבת לימור רוזן ויש לה לא מעט ניסיון בנושא. פגשנו אותה על הסט. צפו

טל טלמון היא שחקנית טוטאלית שלא מתביישת לחשוף וגם להיחשף, אנחנו רואים את זה עכשיו ב"הרמון", במחוברים היא נתנה את הכל, וגם בסרט 'זוג יונים' של הבמאי דובר קוסאשווילי לא היססה והורידה את כל הבגדים, אז מה זה בשבילה קמפיין לשמלות כלה.

"בכל החתונות שלי אני אמרתי שהחתן זה רק תירוץ והשמלה זה מה שחשוב, אז הנה פה אני מחליפה ומחליפה ומחליפה וזה בלי הרבנות" היא מספרת. על סט הצילומים מתייחסים לטלמון כמו כלה בליל כלולותיה, מאפרים אותה, מסרקים אותה, דואגים שתרגיש ותיראה מושלמת וזה ממש ניגוד גמור ליחס שמקבלת דמותה "אושר" בסדרה המדוברת "הרמון". הסדרה שמבוססת על הספר "נשות ההרמון" מגוללת את סיפור הכת שהקים גואל רצון, טלמון משחקת את "אושר" אחת מנשותי: "עכשיו שאנחנו רואות את זה מהצד אני בשוק, יש בזה משהו נורא מצמרר וזה בעיטה בבטן" היא מודה. 

"אושר" היא כמובן דמות כנועה מאוד שנמצאת במערכת יחסים מעוותת, גם טלמון עצמה יכולה לכתוב ספר או אולי סדרה עלילתית על מערכות היחסים המורכבות שעברה כפי שחשפה בזמנו ב"מחוברים". "אני כן יכולה להבין מה זה להיקלע למערכת יחסים שאת קצת מאבדת את עצמך ואת קצת שוכחת מי את ואת מרצה כל הזמן" היא מספרת.