דודי טל אחרי השאיבה, פרטי

דודי שאב את השומן מהבטן בהרדמה מקומית וככה זה נראה

אם בעבר היו צריכים להרדים אותנו בכדי לשאוב את השומן הבטני, היום אפשר לעשות את זה בהרדמה מקומית. דודי טל עשה את זה. איך מרגישים ואיך זה נראה?

מכירים את זה שירדתם הרבה במשקל אבל הבטן עדיין שם ולא משנה כמה ספורט אתם תעשו, הכרס הקטנה שלכם מסרבת להיעלם? זה קורה לרבים מאיתנו ויש לזה גם הסבר, אבל בשורה התחתונה - יש כאלו שחיים איתה בשלום ויש כאלה שלא. אם עד היום היו צריכים להרדים אותנו כדי להיראות צרים ורזים יותר, היום אפשר גם בלי זה.

דודי טל, 38, ירד 42 קילוגרמים ממשקלו לאחר 4 שנים. הוא עבר מתיחת בטן, עבר לאורח חיים בריא שכולל תזונה בריאה והמון ספורט, אבל הבטן הקטנה שנותרה שם הפריעה לו, והוא פנה לשאיבת שומן מקומית. אז מתברר שיש דבר כזה שנקרא שאיבת שומן מאזורים קטנים (צלוליטיס לדוגמא נחשב לאזור גדול והוא מתבצע בהרדמה מלאה), אבל שאיבת שומן מהבטן היא מקומית ודורשת הרדמה מקומית וחזרה מהירה לשגרה. כמה מהר? 35 דקות.

אז הניתוחון הזה שעורך פחות משעה, לא מתאים לאנשים שמנים או שסובלים מהשמנה קיצונית, אלא לאנשים בריאים ומתאמנים שחיים בריא, לנשים אחרי לידה נשארה להן בטן קטנה, או למי שמעוניין במראה חטוב יותר. דודי עשה את ההליך אצל רופא פלסטיקאי מחיפה, והוא מספר שלא מדובר במשהו כואב או בלתי נסבל. "זה לא כואב, זה מציק. אני עם חגורת בטן שאמורה להיות עלי עכשיו 3 שבועות מרגע הניתוח וזה קצת מציק או מעקצץ אבל לא מעבר. מתקלחים עם החגורה והכל. אני רק לא יכול לעשות ספורט עכשיו 3 שבועות".

 דודי לפני ואחרי

דודי לפני ואחרי( בוצע ע" ד"ר צח שרוני)

 

כחצי שעה לפני הניתוחון, המטופל מקבל כדורי טשטוש והרגעה ואז נשכב על המיטה, מסמנים שני עיגולים על הבטן בשני צדדיה ואז מתבצע הניתוח. "עושים לך חורים קטנים בצד ימין ובשמאל בבטן ושואבים משני הצדדים. לא מרגישים כלום כי אתה עם חומר הרדמה שנמצא לך בתוך הבטן. הרופא מחדיר צינורית שממיס את השומן ואתה רואה את השומן רץ התוך התעלות כמו מים בתוך צינור".

 לפני הניתוח מסמנים

לפני הניתוח מסמנים( בוצע ע"י ד"ר צח שרוני)

 

דודי טוען שבזמן הניתוח לא מרגישים כלום וכשההרדמה פגה מרגישים מעט כאב, אבל לא משהו שנורפן לא יכול לפתוח. "בשבוע הראשון זה מרגיש נפוח, כי זה ניתוח פולשני אבל לא רואים את זה. ירדתי 2 סמ בהיקפים ו-600 גרם שומן".

החיסרון בהליך הזה אם תהיתם, חוץ מהעובדה שתאלצו להיפרד מ-10,000 שקלים, זה שאם תאכלו ותשמינו הרבה אז השומן יזוז למקום אחר. "אי אפשר להשמין באותו מקום, אני אשמין במקום אחר וזה החיסרון בעצם. פתאום אחרי זה אני יכול להשמין במותניים או בידיים".