אמות קמפוס, הדמיה ויו פוינט

אמות תקים מגדל משרדים בחולון בהשקעה של 320 מיליון שקל

"אמות קמפוס" יכלול כ-40,000 מ"ר של שטחי משרדים, חניון המכיל 1,000 מקומות חניה, גן ירוק ושטחי מסחר

חברת הנדל"ן המניב אמות השקעות מקימה בניין משרדים בן 15 קומות באזור העסקים של חולון בהשקעה של כ-320 מיליון שקל. אמות נמנית עם קבוצת אלוני חץ, ומנוהלת בידי אבי מוסלר.

מדובר בעסקת קומבינציה שאמות חתמה עם בעלת הקרקע - עיריית חולון. הפרויקט נמצא כעת בשלבי ביסוס ושלד חניון לאחר סיום עבודות דיפון וחפירה, ובנייתו צפויה להסתיים בסוף 2020.

פרויקט המשרדים "אמות קמפוס" יכלול כ-40,000 מ"ר של שטחי משרדים, הנעים בין 2,700 מ"ר ל-3,600 מ"ר בכל קומה, עם חללי עבודה פתוחים וגדולים בגובה של 4 מטרים, המשלבים "קירות מסך" (חלונות מהרצפה עד לתקרה). על תכנון הפרויקט אחראי אדריכל משה צור ועל אדריכלות הפנים ועיצוב הלובי והשטחים הציבוריים אמון האדריכל והמעצב עודד חלף.

החניון מכיל 1,000 מקומות חניה תת קרקעית. למרגלות המגדל שמוקם בפינת רחובות שד' ירושלים ודרך המלאכה יוקם גן ירוק, אשר אופיו מושפע מחורשת האקליפטוס הקיימת היום על חטיבת הקרקע ומיועדת לשימור. בגן יפוזרו עצים ומדשאות, בריכת מים טבעית, פינות ישיבה מוצלות, מסעדות, ברים ובתי קפה. בקומת הביניים של המגדל מתוכננת מרפסת גג המיועדת לאירועי חברה.

לדברי מנכ"ל אמות אבי מוסלר, "הקמפוס נבנה בראייה בינלאומית המבוססת על מרכזי העסקים המובילים בעולם. אנו בטוחים כי יהיו ביקושים גבוהים מצד חברות גדולות".